: Enhet: 100 g: Pris: 2,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 29,20 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 110 g...
: Beskrivning (förkortad):
Quinoa Real - Andes bergs guld. De läckra små kornen har en delikat rostad och nötaktig smak. Prova puffad quinoa i müsli, yoghurt, bakverk och söta grytor...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,80 Euro: Tillgänglighet: 37 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 109 g...
: Beskrivning (förkortad):
Luftigt, lätt och behagligt milt i smaken med en fin rostad ton. De krispiga puffade riskornen smakar helt enkelt utsökt. Oavsett om det är i müsli eller med yoghurt, överdragna med len choklad eller på egen hand som ett mellanmål...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 29,20 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 114 g...
: Beskrivning (förkortad):
De enkelt puffade, glutenfria bovetekornen ger krispighet och variation till din kost. De är idealiska för att förbättra yoghurt, müsli eller skålar och berikar dem med en behagligt krispig konsistens. Den milda smaken gör dem mycket mångsidiga och de kan avnjutas som de är som ett knaprigt mellanmål, användas som ingrediens i bakverk eller som topping på s...
: Enhet: 250 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,72 Euro: Tillgänglighet: 13 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 305 g...
: Beskrivning (förkortad):
Sked för sked, det är alltid god stämning när Choco Balls serveras till frukost. Att börja dagen med en chokladbit är helt enkelt fantastiskt. De glutenfria delikatesserna är tillverkade utan vete...
: Enhet: 180 g: Pris: 3,44 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,11 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 190 g...
: Beskrivning (förkortad):
Små, runda och helt enkelt oemotståndliga: dessa glutenfria chokladbollar kombinerar majsmjöl med fin choklad. Veganska och palmoljefria. Njut av chokladbollarna med mjölk eller växtbaserad dryck till frukost eller mellan måltiderna...
: Enhet: 150 g: Pris: 3,34 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,27 Euro: Tillgänglighet: 30 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,3 procent rabatt på Rekommenderat pris från tillverkaren: Fraktvikt: 154 g...
: Beskrivning (förkortad):
Bollarna är en krispig, luftig och lätt ingrediens för flingor. De smakar rent som mellanmål eller med mjölk, juice eller spannmålsdryck. De kan också tillsättas i soppor...
: Enhet: 300 g: Pris: 5,01 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,70 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 361 g...
: Beskrivning (förkortad):
Vegansk, glutenfri, fruktig frukostmüsli med ekologiska ingredienser och naturliga färger. Njut av välsmakande multigrain-ringar gjorda av majs-, havre- och rismjöl för att börja dagen...
: Enhet: 300 g: Pris: 5,64 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,80 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 379 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ekologiska spelt-pops med endast 2 ingredienser: puffad spelt och honung. De lätta, luftiga och krispiga spelt-popsarna smakar bra som de är, men kan också förfinas med mjölk, yoghurt och växtbaserade drycker...
: Enhet: 300 g: Pris: 4,07 Euro: Grundpris: 1 kg = 13,57 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 378 g...
: Beskrivning (förkortad):
De här knapriga majsbollarna med honung är en frukostklassiker som älskas av både stora och små! De krispiga, läckra bollarna smakar lika bra med mjölk och yoghurt som med spannmålsdrycker...
: Enhet: 300 g: Pris: 4,60 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,33 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 380 g...
: Beskrivning (förkortad):
Med dessa läckra flingor kan du förvandla mjölk-, yoghurt- och spannmålsdrycker till underbara chokladgodis för stora och små. Inte bara gott till frukost. Bon appetit...
: Enhet: 300 g: Pris: 5,12 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,07 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 367 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa ekologiska flingor kombinerar glutenfritt fullkornshavremjöl med den underbart varma doften av kanel. Den behagliga sötman och den subtila kryddigheten hos dessa små knapriga bitar kommer att ge din dag en utsökt start. Tillsätt dem i yoghurt eller müsli för extra krispighet, eller njut av dem som ett mellanmål mellan måltiderna...
: Enhet: 300 g: Pris: 6,06 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,20 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 1,8 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 363 g...
: Beskrivning (förkortad):
Äkta jordnötssmör i en granola med en utsökt blandning av kakao- och jordnötssmaker. Turtle Low Sugar Pillows är det perfekta sättet att börja dagen med njutning...
: Enhet: 250 g: Pris: 6,17 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,68 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 314 g...
: Beskrivning (förkortad):
Majsmjöl och ärtprotein utgör basen i dessa runda krispiga flingor. Kakaopulver ger den chokladiga smaken. Njut av Protein Cocoa Balls med mjölk eller en växtbaserad dryck till frukost eller mellan måltiderna...
: Enhet: 300 g: Pris: 4,91 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,37 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 2,0 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 357 g...
: Beskrivning (förkortad):
Läckra till frukost med mjölk eller en grönsaksdryck. Som ett fan av kakao kommer du att älska de ekologiska Choco Rice Crispies. Njut av det krispiga puffade riset täckt med kakao. Läckert, chokladigt mellanmål för mellanmål...
: Enhet: 300 g: Pris: 5,64 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,80 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 358 g...
: Beskrivning (förkortad):
Krispiga flingor med fyllning av choklad- och hasselnötskräm. Raffinerad med vaniljextrakt. Gott med mjölk, yoghurt, kvarg och olika växtbaserade drycker. En utsökt behandling som också kan förfinas med färsk frukt...
: Enhet: 125 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 33,44 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 132 g...
: Beskrivning (förkortad):
De glutenfria puffade amarantkornen kan användas på en mängd olika sätt. Njut av dem i müsli, som topping på kakor, muffins och en mängd olika desserter eller som panering i söta rätter. Låt din kreativitet flöda!...