Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkost › Bakverk › Våfflor". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 4:

KoRo Eko pistaschskiva

: Enhet: 22 g: Pris: 1,87 Euro: Grundpris: 1 kg = 85,00 Euro: Tillgänglighet: 18 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 24 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga waferskivor fyllda med smaksatt pistaschpuré och smältande vitt kakaosmör. Krispig på utsidan, krämig på insidan, inte för söt, men full av smak. För ett mellanmål i farten eller en avkopplande kväll i soffan. Med 45% pistaschmandel...

Krümel Eko krispiga våfflor med hasselnöt

: Enhet: 4 gånger 20 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 39,13 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 87 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga, nötiga och helt enkelt utsökta. Ett våffelsnacks för alla som älskar godsaker, oavsett ålder, med en härlig hasselnötssmak. Inget tillsatt socker**. Sötman kommer uteslutande från torkade dadlar...

Krümel Eko minivåfflor med kakao

: Enhet: 60 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,00 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,0 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 64 g...
: Beskrivning (förkortad):

Tunnare våffelskikt med en söt kakaokrämfyllning emellan: dessa snackkuber är en krispig delikatess för matälskare i alla åldrar, från 3 år. Sötad med agavesirap...

Läkaa Eko rånkuber kakao

: Enhet: 125 g: Pris: 2,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,68 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):

En läcker godbit gjord av krispiga waferlager med massor av kakaokräm mellan dem. Skuren i små kuber för att passa i munnen. Ett sött mellanmål till kaffe, te eller bara däremellan...

Langalletta Eko våfflor av röd majs

: Enhet: 120 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,33 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 160 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa majsvåfflor är puffade till en gyllengul färg och har en behaglig krispighet ett enkelt mellanmål. Oavsett om de äts som de är, med något att breda på eller som bas för små smårätter de klarorange-röda kornen ger dem ett vackert utseende och en fyllig, lätt nötaktig majssmak...

Linea Natura Eko fina rån belagda med mjölkchoklad

: Enhet: 100 g: Pris: 3,44 Euro: Grundpris: 1 kg = 34,40 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,1 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 123 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av de fina waferbladen med överdragen mjölkchoklad till ditt kaffe, te eller helt enkelt som en söt behandling mellan måltiderna...

Linea Natura Eko majskakor

: Enhet: 140 g: Pris: 1,77 Euro: Grundpris: 1 kg = 12,64 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 155 g...
: Beskrivning (förkortad):

Luftiga, fluffiga, rektangulära majskakor smaksatta med en hint av havssalt. Ett utsökt veganskt och glutenfritt mellanmål under din paus...

Linea Natura Eko majskakor med Amaranth

: Enhet: 150 g: Pris: 1,87 Euro: Grundpris: 1 kg = 12,47 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 168 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av de tunna krispiga majskakorna förädlade med amarant och havssalt med grönsaker, pålägg eller söta toppings...

Linea Natura Eko majskakor med linfrön

: Enhet: 150 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 13,20 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 155 g...
: Beskrivning (förkortad):

Luftiga, fluffiga, runda majskakor smaksatta med linfrön och en gnutta havssalt. Läckra som mellanmål på kontoret eller under en paus...

Linea Natura Eko mini-riskakor äpple kanel

: Enhet: 40 g: Pris: 1,45 Euro: Grundpris: 1 kg = 36,25 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 50 g...
: Beskrivning (förkortad):

En krispig överraskning! De små riskakorna imponerar med sin rena sötma från fruktjuicer, utan tillsatt socker¹. Äppeljuicekoncentrat och kanel ger en smakrik njutning för både stora och små...

Linea Natura Eko mini-riskakor multifrukt

: Enhet: 40 g: Pris: 1,45 Euro: Grundpris: 1 kg = 36,25 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 50 g...
: Beskrivning (förkortad):

En fruktig överraskning! De små riskakorna imponerar med ren sötma från fruktjuicer, utan tillsatt socker¹. Koncentrat av körsbärs-, blåbärs- och jordgubbsjuice ger en smakrik njutning för både stora och små...

Linea Natura Eko rån belagda med vanlig choklad

: Enhet: 100 g: Pris: 3,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 38,60 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 2,8 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 129 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av de fina waferbladen med överdragen mörk choklad till ditt kaffe, te eller helt enkelt som en söt godbit mellan måltiderna...

Linea Natura Eko riskakor med quinoa

: Enhet: 130 g: Pris: 1,87 Euro: Grundpris: 1 kg = 14,38 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 150 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av de krispiga riskakorna med quinoa som ett lätt mellanmål mellan måltiderna. Oavsett om det är med ost, avokado, ägg, lax, helt enkelt med smör och salt eller din egen skapelse - riskakorna är en lätt behandling...

Mogli Eko citronrån

: Enhet: 15 g: Pris: 0,83 Euro: Grundpris: 1 kg = 55,33 Euro: Tillgänglighet: 18 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 20 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga, fina waferark med en citronkräm gör denna söta behandling till ett nöje. Det fruktiga, fräscha mellanmålet har sötats med agavesirap. Njut av det under din rast eller när du är på språng...

Mogli Eko hallonvåffla

: Enhet: 2 gånger 7,5 g: Pris: 0,72 Euro: Grundpris: 1 kg = 48,00 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 13,3 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 16 g...
: Beskrivning (förkortad):

Fruktig hallonkräm mellan tre krispiga våffelark: ett perfekt mellanmål för utomhusäventyr, en liten paus emellanåt eller bara för att det är gott. Lätt sötad med agave. Perfekt att dela och njuta av tillsammans...

Mogli Eko Kakaorån

: Enhet: 15 g: Pris: 0,72 Euro: Grundpris: 1 kg = 48,00 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 13,3 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 20 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga vetevåfflor är fyllda med en läcker kakaokräm. Kokosblomsocker ger våfflorna en behaglig sötma. Ett härligt mellanmål för mellanmål eller på resan...

Mogli Eko mini kakaovåfflor

: Enhet: 75 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 37,60 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,4 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 78 g...
: Beskrivning (förkortad):

En godbit i miniformat: en läcker fyllning av kakao och hasselnötskräm mellan krispiga våffelskikt. Det gör det ännu enklare att dela med sig och innebär ännu fler tillfällen att njuta av ett mellanmål tillsammans. Sötad med agave istället för socker...

Nur Puur Eko belgiska våfflor

: Enhet: 140 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,36 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 159 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa våfflor är bakade på traditionellt vis och ger dig den klassiska belgiska våffelupplevelsen hemma. De är tillverkade med äkta vaniljextrakt och en aning citron, vilket ger dem en härlig, aromatisk smak och en lätt sötma. Oavsett om de serveras med varma körsbär, en kul glass eller helt enkelt som de är, är de alltid en riktig delikatess...

Nur Puur Eko Belgiska Våfflor

: Enhet: 2 gånger 100 g: Pris: 5,75 Euro: Grundpris: 1 kg = 28,75 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 11,3 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 241 g...
: Beskrivning (förkortad):

I Belgien är de fyrkantiga våfflorna ett legendariskt bakverk. De äts ofta naturella eller strösslade med strösocker. Men våfflorna kan också avnjutas med frukt, fruktpuré, sylt eller chokladspread...

Nur Puur Eko krispiga våfflor

: Enhet: 165 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,97 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa våfflor är bakade enligt ett traditionellt belgiskt recept och är härligt krispiga med en subtil vaniljsmak. Njut av deras underbart aromatiska smak med en hint av citron och äkta vaniljextrakt...

Scrolla till toppen