: Enhet: 110 ml: Pris: 8,29 Euro: Grundpris: 1 l = 75,36 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 132 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den mattande stylingpastan kombinerar fördelarna med gel och vax och formar frisyren. Oavsett om det är enstaka strån eller en hel look ger det höga innehållet av bivax och karnaubavax långvarig struktur till håret...
: Enhet: 150 ml: Pris: 9,13 Euro: Grundpris: 1 l = 60,87 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 210 g...
: Beskrivning (förkortad):
Form och volym för flexibel stadga i frisyren. Ger mer fyllighet och definierar lockar idealiskt för frisyrer där flexibilitet står i fokus. Ger håret form och volym utan att klibba eller tynga ner. Dessutom blir håret mer motståndskraftigt mot miljömässig och mekanisk påverkan, till exempel kamning, plattång eller annan styling. Växtproteiner förbättrar hårstr...
: Enhet: 150 ml: Pris: 9,13 Euro: Grundpris: 1 l = 60,87 Euro: Tillgänglighet: 20 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 205 g...
: Beskrivning (förkortad):
För frisyrer där form och stark stadga står i fokus. Ger kraftig stadga utan att klibba eller tynga ner håret. Växtproteiner förbättrar hårstrukturen och reparerar håret inifrån. Med högkvalitativa ekologiska extrakt av malvablomma och grönt te...
: Enhet: 20 g: Pris: 9,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 456,50 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 70 g...
: Beskrivning (förkortad):
Fräschar upp alla typer av ljust hår och absorberar överskottstalg vid hårrötterna mellan hårtvättarna med en mild formula med ekologisk majsstärkelse och ekologisk tapiokastärkelse. Överskottstalg avlägsnas skonsamt från håret utan att lämna rester. Stripigt eller fett hår får ett fräschare utseende och en behaglig doft. Pumpdispensern är påfyllningsbar...
: Enhet: 20 g: Pris: 6,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 330,50 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 40 g...
: Beskrivning (förkortad):
i den praktiska refillflaskan. Fräschar upp alla typer av ljust hår och absorberar överskottstalg vid hårrötterna mellan hårtvättarna med en mild formula med ekologisk majsstärkelse och ekologisk tapiokastärkelse. Överskottstalg avlägsnas skonsamt från håret utan att lämna rester. Stripigt eller fett hår får ett fräschare utseende och en behaglig doft. Pumpdispense...
: Enhet: 150 ml: Pris: 11,65 Euro: Grundpris: 1 l = 77,67 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 185 g...
: Beskrivning (förkortad):
Skyddar mot värmeskador från stylingverktyg, tillför fukt och minskar frissighet. Värmeskyddssprayen ger intensivt skydd mot hårskador orsakade av hög värme vid regelbunden användning av hårfön, plattång eller locktång. Ekologisk aloe vera tillför fukt, medan betain skyddar och stärker håret. Statisk elektricitet minskar...
: Enhet: 200 ml: Pris: 7,45 Euro: Grundpris: 1 l = 37,25 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 236 g...
: Beskrivning (förkortad):
Fri från dofter och därför en vård för känslig hud. Den garanterar en grundlig och skonsam rengöring, dag efter dag. Döda havets salt lugnar irriterad, skör och kliande hud samt hårbotten och förebygger mjäll...
: Enhet: 30 ml: Pris: 3,14 Euro: Grundpris: 1 l = 104,67 Euro: Tillgänglighet: För närvarande inte tillgänglig - Leveransdatum ännu inte fastställt: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 40 g...
: Beskrivning (förkortad):
i 30 ml provstorlek för när du är på språng. Doftfri och därför en värdefull vård för känslig och allergibenägen hud. Den ger en grundlig och mild rengöring, dag efter dag. Döda havets salt lugnar irriterad, sprucken och kliande hud samt hårbotten och förebygger mjäll...
: Enhet: 50 ml: Pris: 7,45 Euro: Grundpris: 1 l = 149,00 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 151 g...
: Beskrivning (förkortad):
Hårinpackning med en delikat kokosdoft för sprött, skadat och frissigt hår. Kombinationen av ren ekologisk kokosolja och vårdande vaxer skyddar håret från att torka ut och ger det glans och smidighet. Kan även användas som hårvax och skäggvård...
: Enhet: 15 ml: Pris: 4,30 Euro: Grundpris: 1 l = 286,67 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 68 g...
: Beskrivning (förkortad):
i 15 ml provstorlek för dig som är på språng. Hårinpackning med en delikat kokosdoft för sprött, skadat och frissigt hår. Kombinationen av ren ekologisk kokosolja och vårdande vaxer skyddar håret från att torka ut och ger det glans och smidighet. Kan även användas som hårvax och skäggvård...
: Enhet: 200 ml: Pris: 9,97 Euro: Grundpris: 1 l = 49,85 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 230 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ekologisk macadamianötolja minskar torrhet och sprödhet hos hårstråna, skyddar mot vattenförlust, främjar regenerering och elasticitet. Extrakt av humle och iris stärker hårets struktur, ger en jämn glans och jämnar ut ojämna hudytor. Ekologisk havtorns-, ekologisk jojoba- och avokadoolja avrundar kraftpaketet med många vitaminer och mineraler, som tränger djupt in i ä...
: Enhet: 30 ml: Pris: 12,49 Euro: Grundpris: 1 l = 416,33 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 79 g...
: Beskrivning (förkortad):
Medan björkbladsextrakt stärker hårstrukturen återfuktar rosenblomsvatten och ekologisk havtornsolja håret och ger det en silkeslen, mjuk och glänsande finish...
: Enhet: 5 ml: Pris: 4,30 Euro: Grundpris: 1 l = 860,00 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 14 g...
: Beskrivning (förkortad):
i provstorleken 5 ml för att lära känna det. Medan björkbladsextrakt stärker hårets struktur, återfuktar rosenblomsvatten och ekologisk havtornsolja håret och ger det en silkeslen, mjuk och glänsande finish...
: Enhet: 200 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 54,05 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 231 g...
: Beskrivning (förkortad):
Humleextrakt ger näring och stärker hårrötterna på lång sikt, vilket gör att håret kan växa tillbaka och främjar en naturlig glans. Mangosmör stärker hårsäckarna vid regelbunden användning och minskar därmed kluvna toppar och avbrott på lång sikt...
: Enhet: 30 ml: Pris: 3,46 Euro: Grundpris: 1 l = 115,33 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 42 g...
: Beskrivning (förkortad):
i 30 ml provstorlek för att lära känna den. Speciellt lämplig för sprött och torrt hår. Aminosyrorna, omega-3 och omega-6 fettsyrorna i ekologisk havtornsolja förser håret med viktiga näringsämnen. Håret kan återhämta sig, blir lättare att kamma och ser glansigare ut igen...
: Enhet: 200 ml: Pris: 8,39 Euro: Grundpris: 1 l = 41,95 Euro: Tillgänglighet: 15 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 230 g...
: Beskrivning (förkortad):
Schampots formula är även lämplig för torr, känslig och irriterad hårbotten. Det innehåller extra vitaminer och vårdande ämnen, stärker och ger näring åt håret under tvätten och rengör särskilt milt. Den fruktiga, fräscha doften av ekologisk havtornsolja skämmer bort och vitaliserar sinnena...
: Enhet: 30 ml: Pris: 3,56 Euro: Grundpris: 1 l = 118,67 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 42 g...
: Beskrivning (förkortad):
i provstorleken 30 ml för att lära känna det. Schampots formula är också lämplig för torr, känslig och irriterad hårbotten. Det innehåller extra vitaminer och konditioneringsmedel, stärker och ger näring åt håret under tvätten och rengör särskilt milt. Den fruktiga, fräscha doften av ekologisk havtornsolja skämmer bort och vitaliserar sinnena...
: Enhet: 200 ml: Pris: 9,97 Euro: Grundpris: 1 l = 49,85 Euro: Tillgänglighet: 13 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 232 g...
: Beskrivning (förkortad):
Speciellt lämplig för sprött och torrt hår. Aminosyrorna, omega-3 och omega-6 fettsyrorna i ekologisk havtornsolja förser håret med viktiga näringsämnen. Håret kan återhämta sig, blir lättare att kamma och ser glansigare ut igen...
: Enhet: 200 ml: Pris: 7,45 Euro: Grundpris: 1 l = 37,25 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 244 g...
: Beskrivning (förkortad):
Detta shapmoo är lämpligt för fett hår och mjäll. Den milda och klargörande formulan återställer den naturliga balansen i hårbotten och hjälper till att förebygga mjäll vid regelbunden användning. De ingående vårdande ämnena säkerställer också lätt kambarhet och ger håret glans och jämnhet från rötterna till spetsarna...
: Enhet: 2,5 liter: Pris: 58,71 Euro: Grundpris: 1 l = 23,48 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 2,7 kg...
: Beskrivning (förkortad):
i en familjevänlig dunk på 2,5 liter. Detta shapmoo är lämpligt för fett hår och mjäll. Den milda och klargörande formulan återställer den naturliga balansen i hårbotten och hjälper till att förebygga mjäll vid regelbunden användning. De ingående vårdande ämnena säkerställer också lätt kambarhet och ger håret glans och jämnhet från rötterna till spetsarna...