: Enhet: 500 ml: Pris: 4,93 Euro: Grundpris: 1 l = 9,86 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 568 g...
: Beskrivning (förkortad):
Schampot med växtbaserade tensider rengör skonsamt och noggrant. Värdefull ekologisk björkjuice och naturligt blåbärsextrakt ger håret energi och gör det silkeslent. Med bärig-fruktig doft för hela familjen...
: Enhet: 200 ml: Pris: 3,04 Euro: Grundpris: 1 l = 15,20 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 232 g...
: Beskrivning (förkortad):
Schampot med naturliga ingredienser rengör skonsamt sprött, skadat hår utan att torka ut det ännu mer. Formuleringen med ekologiskt mandel- och persikoextrakt och skonsamma, växtbaserade tensider ger intensiv näring och återfuktar hårbotten. Närande veteproteiner och ekologisk aloe vera ger en naturlig silkeslen glans...
: Enhet: 200 ml: Pris: 11,02 Euro: Grundpris: 1 l = 55,10 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 235 g...
: Beskrivning (förkortad):
Mild och skonsam rengöring för hår och hårbotten. En särskild växtbaserad mjölksyrakomponent minskar bildningen av fet mjäll. Lacto-Intensiv-aktivkomplexet lugnar hårbotten och hjälper till att återställa dess naturliga balans. Rosmarinolja och extrakt av grönt kaffe stödjer återhämtningen...
: Enhet: 150 ml: Pris: 6,82 Euro: Grundpris: 1 l = 45,47 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 166 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den vårdande kombinationen med citron och citronmelissextrakt får blonderat hår och slingor att stråla med naturlig glans och förbättrar utredbarheten. Veteproteiner skyddar och vårdar håret och tillför fukt...
: Enhet: 150 ml: Pris: 6,82 Euro: Grundpris: 1 l = 45,47 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 172 g...
: Beskrivning (förkortad):
Extra vård för torrt och glåmigt hår, gör håret lättare att kamma. Dyrbara ekologiska oljor från argan- och olivkar för glansigt och sammetslent svallande hår. Med milda vårdande ämnen...
: Enhet: 150 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 72,07 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 172 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ger ett mjukt hår tack vare sin återfuktande effekt. Den speciella extraktkombinationen från lotusblomma och moringaträd täcker håret med ett naturligt skyddslager. Längre hår blir lättare att kamma, lent och silkeslent. Damm och andra partiklar kan lätt borstas bort...
: Enhet: 150 ml: Pris: 6,82 Euro: Grundpris: 1 l = 45,47 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 164 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den extra vården med ekologiskt lindblomsextrakt och ekologiskt havreextrakt förbättrar utredbarheten hos torrt, halmliknande och påfrestat hår. Håret vårdas och skyddas och får tillbaka sin smidiga glans...
: Enhet: 200 ml: Pris: 8,29 Euro: Grundpris: 1 l = 41,45 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 250 g...
: Beskrivning (förkortad):
Detta schampo med peelingpartiklar av cellulosa avlägsnar effektivt stylingrester och beläggningar från hår och hårbotten för en känsla av fräschör och lätthet samt märkbar smidighet. Användning rekommenderas vid var tredje eller fjärde hårtvätt eller som förberedelse inför hårfärgning...
: Enhet: 500 ml: Pris: 14,28 Euro: Grundpris: 1 l = 28,56 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 580 g...
: Beskrivning (förkortad):
i en praktisk pumpdispenser. Passar hela familjen. Mild rengöring för hud och hår kombinerad i en 2-i-1-produkt. Lacto-Intensiv-aktivkomplexet med sina hudliknande beståndsdelar skyddar och vårdar redan under tvätten. Dessutom förbättrar ett veteprotein hårets utredbarhet och inulin tillför fukt. Passar även som mild badtillsats för extra badglädje...
: Enhet: 100 g: Pris: 8,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 87,10 Euro: Tillgänglighet: 21 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 114 g...
: Beskrivning (förkortad):
Tvålfri och givande. Milda rengöringsmedel rengör håret varsamt och gör det lättare att kamma. Zinksalt och röd lera stödjer normalisering av hårbotten och bromsar därmed fettbildning. Björk- och citronextrakt fräschar upp håret...
: Enhet: 100 g: Pris: 8,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 87,10 Euro: Tillgänglighet: 18 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 111 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ekologiskt sheasmör och ekologisk jojobaolja vårdar och skyddar skadat hår. Lecitin reparerar och skyddar håret ytterligare. Tvålfri och givande! Milda rengöringsmedel rengör håret skonsamt och gör det lättare att kamma...
: Enhet: 100 g: Pris: 8,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 87,10 Euro: Tillgänglighet: 27 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 115 g...
: Beskrivning (förkortad):
Tvålfri och givande. Milda rengöringsmedel rengör håret skonsamt och gör det lättare att kamma. Ger kraft och volym till håret och minskar statisk laddning. Med ekologiskt extrakt från aloe vera för en fräsch hårkänsla...
: Enhet: 150 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 72,07 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 168 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den intensiva Lotus Effect-kuren fulländar vårdprogrammet för torrt och påfrestat hår. Förutom effekten av lotusblomma och moringaträd reparerar ett särskilt veteprotein skadad hårstruktur och förbättrar utredbarheten. Resultatet är märkbart slätt och smidigt hår med silkesglans. Trassel motverkas och damm samt andra partiklar som fastnat kan lätt borstas ur...
: Enhet: 50 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 216,20 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 59 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den friskt doftande blandningen av solrosolja, kokosolja, jojobaolja, arganolja, ängsskumfröolja, blodapelsinolja och lagerolja ger välvårdat och glansigt hår. Oljan absorberas snabbt och är lätt att fördela även i längre hår. För enkel användning gnids en liten mängd mellan handflatorna och arbetas in i fuktiga eller torra längder och toppar...
: Enhet: 150 ml: Pris: 8,29 Euro: Grundpris: 1 l = 55,27 Euro: Tillgänglighet: 33 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 183 g...
: Beskrivning (förkortad):
Långvarig och flexibel stadga för individuell styling utan kladdig känsla. Håret behåller sin naturliga flexibilitet och skyddas mot miljöpåverkan. Utan drivgaser, lätt att kamma ut. Med värdefulla ekologiska extrakt från malvablomma och grönt te...
: Enhet: 150 ml: Pris: 8,39 Euro: Grundpris: 1 l = 55,93 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 163 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den särskilda formulan ger hårbotten en extra dos vård och minskar bildningen av fet mjäll. Det innehållna aktiva komplexet från ekologisk vassle lugnar och normaliserar hårbotten. Extrakt av grönt kaffe och rosmarinolja vitaliserar hårbotten och stödjer dess återhämtning...
: Enhet: 125 ml: Pris: 7,66 Euro: Grundpris: 1 l = 61,28 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Intensiv extravård med lecitin och veteproteiner för skadat och påfrestat hår. Torrt och halmliknande hår blir åter sammetslent och smidigt. Applicera, låt verka och skölj ur...
: Enhet: 150 ml: Pris: 8,39 Euro: Grundpris: 1 l = 55,93 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 181 g...
: Beskrivning (förkortad):
Spraybar leave-in-vård med ekologiskt kokosvatten och betain. För mer fukt i torrt eller glanslöst hår och en smidig hårkänsla. Verkar antistatiskt och ger håret mer smidighet och stadga; påfrestat hår vårdas och blir lätt att reda ut. Den extra vården masseras enkelt in i handdukstorkat hår och sköljs inte ur. Därefter kan håret stylas som vanligt...
: Enhet: 200 ml: Pris: 5,77 Euro: Grundpris: 1 l = 28,85 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 244 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den speciella kombinationen med hennaextrakt ger en glänsande glans till alla nyanser av rött hår. Milda rengöringsmedel rengör håret skonsamt och gör det lättare att kamma. För strålande hår med en naturlig glans...
: Enhet: 200 ml: Pris: 5,77 Euro: Grundpris: 1 l = 28,85 Euro: Tillgänglighet: 24 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 245 g...
: Beskrivning (förkortad):
Zinksalt stödjer normaliseringen av hårbotten och fördröjer därmed återfettningen. Milda rengöringsämnen rengör varsamt och ger god kambarhet. Björk- och citronextrakt fräschar upp håret från rötterna och uppåt...