: Enhet: 50 ml: Pris: 15,64 Euro: Grundpris: 1 l = 312,80 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 155 g...
: Beskrivning (förkortad):
Denna hårbottenolja lindrar irritation och motverkar mjällbildning. Hårolja har en lång tradition inom Ayurveda. En hårbotten utan klåda och mjäll är grunden för ett vackert, livfullt hår. Harmoni och balans för hårbotten!...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,80 Euro: Grundpris: 1 l = 84,00 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 230 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det ayurvediska plusset för ditt hår. Balsamet med en ayurvedisk anti-ageing formula ger omedelbar volym och gör ditt hår lättare att kamma. Njut av hur naturens kraft ger ditt hår nya möjligheter...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,80 Euro: Grundpris: 1 l = 84,00 Euro: Tillgänglighet: 15 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 235 g...
: Beskrivning (förkortad):
Smidig, len, glänsande och naturlig kambarhet. Med kraften från Khadi Shikakai Elixir: Skyddar längs hela hårets längd, lägger sig naturligt över kluvna toppar och skapar en mjuk textur. 100% naturlig och vegansk...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,69 Euro: Grundpris: 1 l = 83,45 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 230 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ayurvediskt balsam för mjuka, väldefinierade lockar och vågor utan frissighet. Skäm bort dina lockar med den strålande glansen som naturlig vård ger...
: Enhet: 150 ml: Pris: 17,74 Euro: Grundpris: 1 l = 118,27 Euro: Tillgänglighet: För närvarande inte tillgänglig - Leveransdatum ännu inte fastställt: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 182 g...
: Beskrivning (förkortad):
Denna formula, berikad med högkvalitativa växtoljor, ger starkt håll och tydliga lockar utan att håret blir klibbigt. För en naturlig frisyr med glansig finish, baserad på ett ayurvediskt recept...
: Enhet: 150 ml: Pris: 17,75 Euro: Grundpris: 1 l = 118,33 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 161 g...
: Beskrivning (förkortad):
Definierar lockar och slätar ut friss. Efter tvätt kan den ayurvediska lockkrämen användas som en återfuktande leave-in-kräm. Den är också lämplig för att fräscha upp torrt hår. Behandla dina lockar med naturlig vård...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,69 Euro: Grundpris: 1 l = 83,45 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 243 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den friska, uppfriskande doften av citrusfrukter och örter fyller duschen med livskraft och ger dina lockar ny livskraft. Detta ayurvediska lockchampo återfuktar håret och gör det mjukt med tydliga lockar och vågor...
: Enhet: 150 ml: Pris: 15,64 Euro: Grundpris: 1 l = 104,27 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 190 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det speciella aktiva kolkomplexet har hög absorptions- och rengöringskraft. Det befriar intensivt men skonsamt hår och hårbotten från avlagringar, stylingrester, silikonoljor och klormineralrester...
: Enhet: 30 ml: Pris: 5,14 Euro: Grundpris: 1 l = 171,33 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 38 g...
: Beskrivning (förkortad):
i liten förpackning, perfekt för resan eller för att testa produkten. Det speciella komplexet med aktivt kol har hög absorptions- och rengöringsförmåga. Det befriar håret och hårbotten intensivt men skonsamt från avlagringar, stylingrester, silikonoljor och klor- och mineralrester...
: Enhet: 2 gånger 50 g: Pris: 13,65 Euro: Grundpris: 1 kg = 136,50 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 147 g...
: Beskrivning (förkortad):
Primer för förpigmentering och hårfärg. För mycket ljust hår ger Color Prep stöd för intensiv färgning. Den förpigmenterar håret och skapar en säker bas för en förändring från mycket ljusa till mörkare nyanser. För ett intensivt och säkert färgresultat, särskilt för mycket ljust eller kemiskt ljusare hår. För permanent täckning av grått hår. Lämpar sig också för fär...
: Enhet: 100 ml: Pris: 16,80 Euro: Grundpris: 1 l = 168,00 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 127 g...
: Beskrivning (förkortad):
En närande avslutning för färgat hår: denna leave-in-formel med veteprotein, skvalan och broccolifröolja gör håret lättare att hantera, silkesmjukt och ger det en naturlig glans utan att tynga ner det. Citronsyra och vårdande lipider hjälper till att jämna ut hårets ytskikt och förfina hårets yta, så att din hårfärg kommer till sin fulla rätt...
: Enhet: 200 ml: Pris: 10,49 Euro: Grundpris: 1 l = 52,45 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 239 g...
: Beskrivning (förkortad):
För vård före och efter färgning samt för den dagliga skötseln av växtfärgat hår. Det hjälper till att bevara färgens intensitet och livfullhet och ger håret en naturlig glans och märkbar mjukhet. För skonsam hårtvätt, noggrant framtagen för att komplettera Khadis växtbaserade hårfärger...
: Enhet: 150 ml: Pris: 15,65 Euro: Grundpris: 1 l = 104,33 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 185 g...
: Beskrivning (förkortad):
Appliceras direkt efter växtbaserad hårfärgning. Saltjontekniken fungerar som en magnet och sköljer bort växtfärgsrester och garvämnen från håret. Resultatet: omedelbar kambarhet och fixering av den växtbaserade hårfärgen...
: Enhet: 100 ml: Pris: 17,75 Euro: Grundpris: 1 l = 177,50 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 126 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett balsam som inte behöver sköljas ur och som helt enkelt sprayas på torrt eller fuktigt hår. Gör håret lättare att kamma och minskar krus. Ett snabbt litet ritual mellan hårtvättarna som gör håret otroligt gott och lämnar det mjukt och välvårdat...
: Enhet: 50 ml: Pris: 20,89 Euro: Grundpris: 1 l = 417,80 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 129 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett ayurvediskt hårserum som ger glans och silkeslenhet. Tämjer krusigt hår och förebygger kluvna hårtoppar. Applicera helt enkelt i handdukstorkat hår. Lämpligt för daglig användning...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,69 Euro: Grundpris: 1 l = 83,45 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 253 g...
: Beskrivning (förkortad):
Välbefinnande och lugnande av flagnande, kliande hårbotten. Känn hemligheten bakom Khadi's elixir. Receptet förenar effekterna av kylande neemolja, munkpeppar, senapsolja och andra örter. Massera in i vått hår. Låt verka i några minuter för att förstärka effekten. Skölj ur...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,80 Euro: Grundpris: 1 l = 84,00 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 214 g...
: Beskrivning (förkortad):
Revolutionen för hår. Omedelbar kambarhet och daglig vård utan silikoner. Det innovativa reparationskomplexet med inulin och betain återfuktar och gör det lättare att kamma. Med den ayurvediska näringskraften i Khadi Rose Repair Elixir gjord av rosenblad och indiska medicinalväxter som Amla, Brahmi, Bhringaraj, bygger den upp hårstrået inifrån och u...
: Enhet: 30 ml: Pris: 5,35 Euro: Grundpris: 1 l = 178,33 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 36 g...
: Beskrivning (förkortad):
i provstorleken 30 ml för att lära känna. Revolutionen för håret. Omedelbar kambarhet och daglig vård utan silikoner. Det innovativa reparationskomplexet med inulin och betain återfuktar och gör det lättare att kamma. Med den ayurvediska näringskraften i Khadi Rose Repair Elixir gjord av rosenblad och indiska medicinalväxter som Amla, Brahmi, Bhringa...
: Enhet: 200 ml: Pris: 16,80 Euro: Grundpris: 1 l = 84,00 Euro: Tillgänglighet: 14 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 254 g...
: Beskrivning (förkortad):
Kraftfull boost för ditt hår. Levande hår och volym. Med kraften från Khadi's Amla Elixir. 100% naturligt och veganskt. Känn hur skonsamt den naturkosmetiska schampobasen rengör ditt hår och hur khadi Amla Volume Elixir skapar mer liv i ditt hår...
: Enhet: 400 ml: Pris: 26,16 Euro: Grundpris: 1 l = 65,40 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 416 g...
: Beskrivning (förkortad):
i en 400 ml refillförpackning. Den kraftfulla boostern. Kraftfull volym och ny vitalitet. Med kraften från Khadi Amla-elixiret. 100 % naturligt och veganskt. Känn hur skonsamt den naturkosmetiska schampobasen rengör ditt hår och hur khadi Shampoo Amla Volume Elixir trollar fram mer vitalitet i ditt hår...