Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkosmetik › Hårvård". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 15:

Henna Plus Långvarig färg Ljusbrun 5

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande ljusbrun färg till mellanblont till mellanbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i upp ...

Henna Plus Långvarig färg Mahogny 5,5

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mahognyfärg till mörkblont till mellanbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i upp till ...

Henna Plus Långvarig färg Mörkbrun 3

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mörkbrun färg till mörkblont till svart hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i upp till 3 m...

Henna Plus Long Lasting Colour hasselnöt 6.35

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande hasselnötsbrun färg till ljusblont till ljusbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen hå...

Henna Plus Long Lasting Colour kastanjebrun 4.56

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande auburnfärg till mörkblont till mörkbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i...

Henna Plus Long Lasting Colour mellan gyllenblond 7.3

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mediumgyllenblond färg till ljusblont till mörkblont hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. H...

Henna Plus Long Lasting Colour mellanblond 7

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mellanblond färg till ljusblont till mörkblont hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller...

Henna Plus Long Lasting Colour mellanbrun 4

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mellanbrun färg till mörkblont till mörkbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i...

Henna Plus Long Lasting Colour mokkabrun 4.03

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mockabrun färg till mörkblont till mörkbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller ...

Henné Color Paris Färgpuder brun

: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: 15 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Henné Color är ett hennabaserat färgpulver blandat med växtextrakt. Henné Color ger långvariga strålande highlights till håret och ger det en personlig touch. Det har ingen färgande effekt. Henna är en orientalisk buske som sedan urminnes tider är känd för sina fördelar. Det stärker, ger håret kropp och skyddar det mot hårda väderförhållanden. Ditt hår är ...

Henné Color Paris Färgpulver Svart

: Enhet: 100 g: Pris: 9,34 Euro: Grundpris: 1 kg = 93,40 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Henné Color är ett hennabaserat färgpulver blandat med växtextrakt. Henné Color ger långvariga strålande highlights till håret och ger det en personlig touch. Det har ingen färgande effekt. Henna är en orientalisk buske som sedan urminnes tider är känd för sina fördelar. Det stärker, ger håret kropp och skyddar det mot hårda väderförhållanden. Ditt hår ä...

Henné Color Paris Hennapulver kastanjebrun

: Enhet: 100 g: Pris: 8,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 89,20 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 128 g...
: Beskrivning (förkortad):

Lämpar sig för färgning av blont, mörkblont och ljusbrunt hår. Ett hennabaserat färgpulver blandat med växtextrakt. Det ger långvariga strålande highlights till håret och ger det en personlig touch. Henna är en orientalisk buske som sedan urminnes tider är känd för sina välgörande egenskaper. Håret skyddas mot yttre påfrestningar. Hennafärg gör di...

Henné Color Paris Hennapulver koppar

: Enhet: 100 g: Pris: 7,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 71,30 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

är särskilt lämplig för mörkblont eller ljusbrunt hår. Till skillnad från kemiska hårfärger som tränger in i varje hårstrå på djupet, lägger Henna en färgfilm på hårets yta för att ge skydd och fyllighet. På grund av Hennas ytfärgningsegenskaper beror den slutliga nyansen på hårets ursprungliga färg. Denna ton-i-ton-effekt täcker noggrant besvärliga förs...

Henné Color Paris Hennapulver Mahogny

: Enhet: 100 g: Pris: 7,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 71,30 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Henne Color är en hårfärg baserad på naturliga extrakt som stärker ditt hår och gör det mer livskraftigt och hälsosamt. Den är lämplig för mörkblont, ljusbrunt, brunt, mörkbrunt och svart hår. Den individualiserar ditt hår genom att förstärka de djupare eller ljusare nyanserna i din naturliga hårfärg och är inte avsedd att ge dig möjlighet att ändra fä...

Henné Color Paris Hennapulver mörk mahogny

: Enhet: 100 g: Pris: 7,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 71,30 Euro: Tillgänglighet: 35 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Henné Color är ett hennabaserat färgningspulver blandat med växtextrakt. Henné Color ger långvariga strålande highlights till håret och ger det en personlig touch. Det har ingen färgande effekt. Henna är en orientalisk buske som sedan urminnes tider är känd för sina fördelar. Det stärker, ger håret kropp och skyddar det mot hårda väderförhållande...

Henné Color Paris Hennapulver Neutral

: Enhet: 100 g: Pris: 7,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 71,30 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

är en hårvård och färgar inte håret. Det är en orientalisk buske som är känd sedan urminnes tider för sina fördelar. Det stärker, ger kropp till håret och skyddar det från hårda väderförhållanden. Ditt hår är strålande, slätt och har mer volym...

Herbalind Familjeshampoo med eko kvitten och kamomill

: Enhet: 300 ml: Pris: 7,87 Euro: Grundpris: 1 l = 26,23 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 350 g...
: Beskrivning (förkortad):

Den veganska, milda vårdformulan med växtbaserade, återfuktande sockerämnen och kvitten rengör håret och hårbotten på ett skonsamt sätt och främjar fuktbalansen. Håret blir märkbart mjukt och lätt att kamma...

Herbalind Fast schampo för volym

: Enhet: 100 g: Pris: 8,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 80,80 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 112 g...
: Beskrivning (förkortad):

Den veganska vårdformeln med växtprotein ger fint, livlöst hår livfull volym, stärker hårstrukturen och ger håret märkbart mer fyllighet och bättre hanterbarhet. Det fasta schampot rengör med milda rengöringsämnen, vårdar och skummar rikligt...

Herbalind Fuktgivande hårmask

: Enhet: 200 ml: Pris: 7,55 Euro: Grundpris: 1 l = 37,75 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 223 g...
: Beskrivning (förkortad):

Den veganska, intensivvårdande formulan med aktiva ingredienser från naturliga fruktosbyggstenar ger torrt hår intensiv fukt och ger håret omisskännlig glans och smidighet...

Herbalind Fuktighetsbalsam

: Enhet: 200 ml: Pris: 7,24 Euro: Grundpris: 1 l = 36,20 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 211 g...
: Beskrivning (förkortad):

Den veganska fuktgivande formulan med naturliga fruktosbyggstenar ger torrt hår intensiv fukt, gör det silkeslent, gör det extra lätt att kamma och ger en silkeslen glans...

Scrolla till toppen