Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkosmetik › Hårvård". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 14:

Hairwonder Hair Repair Volumizer Spray

: Enhet: 150 ml: Pris: 14,49 Euro: Grundpris: 1 l = 96,60 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 176 g...
: Beskrivning (förkortad):

med 150 ml innehåll. Sprayen ger volym och vitalitet till fint och tunt hår. Stärker håret, återfuktar och ger glans...

Hairwonder Hårreparationsbalsam

: Enhet: 200 ml: Pris: 12,59 Euro: Grundpris: 1 l = 62,95 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 233 g...
: Beskrivning (förkortad):

Det vårdande balsamet stärker håret, ger glans och vitalitet. Lämplig för alla hårtyper och för daglig användning...

Hairwonder Hårreparationskräm

: Enhet: 100 ml: Pris: 9,65 Euro: Grundpris: 1 l = 96,50 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 115 g...
: Beskrivning (förkortad):

i den mindre storleken 100 ml. Hair Repair Cream stärker håret, ger glans, kondition och vitalitet. Krämen återfuktar håret, gör det lätt att kamma och behöver inte sköljas ur...

Hairwonder Hårreparationskräm

: Enhet: 150 ml: Pris: 12,59 Euro: Grundpris: 1 l = 83,93 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 170 g...
: Beskrivning (förkortad):

i den större storleken 150 ml. Hair Repair Cream stärker håret, ger glans, kondition och vitalitet. Krämen återfuktar håret, gör det lätt att kamma och behöver inte sköljas ur...

Henna Plus Colour Cream kastanjebrun 4.56

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en auburn färg till ljusbrunt till mörkbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, ger fyllighet och en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/eller...

Henna Plus Colour Cream mokkabrun 4.03

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en moccabrun färg till mörkblont till mörkbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten o...

Henna Plus Färgkräm Brun 4

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en brun färg till ljusbrunt till mörkbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/eller skadat h...

Henna Plus Färgkräm Chokladbrun 5.35

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en chokladbrun färg till mörkblont till mellanbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten...

Henna Plus Färgkräm Cinnamom 7,38

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en kanelblond färg till mellanblont till mörkblont hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/el...

Henna Plus Färgkräm hasselnöt 6,35

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en hasselnötsbrun färg till mellanblont till ljusbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten o...

Henna Plus Färgkräm Mahogny 6.45

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en mahognyfärg till mörkblont till mellanbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/elle...

Henna Plus Färgkräm Mörkbrun 3

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 101 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger mellanbrunt till mörkbrunt hår en mörkbrun färg. Colour Cream Dark Brown 3 färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 ekologiska extrakt, biotin och panthenol stärker den håret, ger fyllighet och briljant glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Den mycket vårdande formulan är särskilt lämplig för känslig hårbotten och/ell...

Henna Plus Färgkräm Svart 1

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en svart färg till mellanbrunt till svart hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/eller skadat h...

Henna Plus Färgkräm varm röd 5.6

: Enhet: 60 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 245,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 100 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en varm röd färg till mörkblont till mellanbrunt hår. Färgar, vårdar och reparerar i en och samma behandling. Berikad med 8 certifierade ekologiska ingredienser, Panthenol och Biotin. Stärker håret, tillför fyllighet och ger en strålande glans. Innehåller ingen ammoniak eller peroxid. Mycket vårdande formula, särskilt lämplig för känslig hårbotten och/el...

Henna Plus Långtidsverkande färg Ljusblond 8

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

Långvarig och vårdande ljusblond färg för ljusblont till mörkblont hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i upp ti...

Henna Plus Långtidsverkande färg Mörkblond 6

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande mörkblond färg till mellanblont till ljusbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller...

Henna Plus Långtidsverkande färg Svart 1

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande svart färg till mörkblont till svart hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håller i upp till 3 ...

Henna Plus Långvarig färg Chokladbrun 5.35

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande chokladbrun färg till mellanblont till mellanbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen håll...

Henna Plus Långvarig färg Koppar Mahogny 6.45

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande färg i kopparmahogny till mellanblont till ljusbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärgen...

Henna Plus Långvarig färg Ljus gyllenbrun 5.3

: Enhet: 1 styck: Pris: 15,54 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

ger en långvarig och vårdande ljusgyllenbrun färg till mellanblont till mellanbrunt hår. Berikad med 9 certifierade ekologiska extrakt för oöverträffad vård, vitalt och glänsande hår. Skyddar hårets struktur under färgning. Skyddar ditt hår och din hårfärg. Ditt hår bleknar långsamt. Ger ett permanent resultat och håller färgen levande. Hårfärge...

Scrolla till toppen