: Enhet: 254 g: Pris: 14,38 Euro: Grundpris: 1 kg = 56,61 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 605 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det stora 254 g doftljuset Lemongrass är tillverkat av 100% rapsvax. Det vita votivglaset har ett trälock som skyddar ljuset från damm. Doften av eteriska oljor och ljuset från ljuset frammanar en mysig atmosfär...
: Enhet: 63 g: Pris: 7,76 Euro: Grundpris: 1 kg = 123,17 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 192 g...
: Beskrivning (förkortad):
med trälock i ett votivglas med frostad yta. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...
: Enhet: 130 g: Pris: 8,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 68,62 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 373 g...
: Beskrivning (förkortad):
i ett trendigt 130-g-glas med frostad yta. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...
: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett doftljus i ett trendigt glas i elfenbensfärg. Njut av vintertiden med detta ljus i rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en behaglig atmosfär...
: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):
I ett trendigt glas i färgen gråbrun. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...
: Enhet: 130 g: Pris: 8,81 Euro: Grundpris: 1 kg = 67,77 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 338 g...
: Beskrivning (förkortad):
är ett doftljus i ett trendigt glas med frostad yta. Det vackra doftljuset är tillverkat från naturliga eteriska oljor i rent rapsvax och doftar oemotståndligt av apelsin och vanilj. Ljuset har ett silverfärgat lock som skyddar det från damm och smuts. Ger alla rum en mysig atmosfär...
: Enhet: 156 g: Pris: 15,33 Euro: Grundpris: 1 kg = 98,27 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 747 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doftljuset i glaset har ett vackert glashölje som inte bara ser vackert ut, utan också skyddar ljuset från damm och smuts. Doften av apelsin och vanilj och ljuset från ljuset frammanar en mysig atmosfär i din lägenhet...
: Enhet: 63 g: Pris: 7,45 Euro: Grundpris: 1 kg = 118,25 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 187 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det lilla 63 g doftljuset är tillverkat av 100% rapsvax och är raffinerat med eteriska oljor. Det vita votivglaset har ett lock av trä. Doften av apelsin och vanilj och ljuset från ljuset ger en behaglig atmosfär i ditt hem eller på ditt kontor...
: Enhet: 100 g: Pris: 9,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 91,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 301 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett vackert doftljus tillverkat av naturligt rapsvax i ett trendigt mörkblått glas. Trälocket används för att stänga ljuset. Doftljuset sprider ett varmt ljus och en oemotståndlig doft av svarta vinbär i ditt rum. Ljuset är tillverkat av rent rapsvax och ger en god atmosfär och harmonisk belysning...
: Enhet: 156 g: Pris: 15,33 Euro: Grundpris: 1 kg = 98,27 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 748 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett doftljus med eteriska oljor av vanilj och kanel i ett glashölje som inte bara ser elegant ut, utan också skyddar ljuset från smuts och damm. Doften av vanilj och kanel och ljusets sken frammanar en mysig atmosfär i din lägenhet...
: Enhet: 63 g: Pris: 7,76 Euro: Grundpris: 1 kg = 123,17 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 192 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doftljuset med aromer av vanilj och kanel är tillverkat av 100% rapsvax. I ett dekorativt vitt votivglas med trälock. Njut av denna vintriga doft under denna mysiga och kalla årstid...
: Enhet: 144 g: Pris: 8,81 Euro: Grundpris: 1 kg = 61,18 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 434 g...
: Beskrivning (förkortad):
är ett stearinljus med eteriska oljor. Det gröna ljuset i den ljusa stenkrukan tar dig med på en lugn vinterpromenad genom en skog. Koppla av i skenet av doftande stearinljus...
: Enhet: 100 g: Pris: 15,12 Euro: Grundpris: 1 kg = 151,20 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 229 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doften av detta lugnande doftljus inbjuder dig att vara mer uppmärksam. Det handgjutna doftljuset är tillverkat av sojavax, eterisk olja av cederträ och en bomullsveke...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 320 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den enkla designen i grönt glas ger det här doftljuset ett lugnande och naturligt utseende. Samtidigt som det är en riktig fröjd för ögat sprider det också doften av nyrostade mandlar när det brinner, vilket skapar en julmarknadsatmosfär...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,65 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Veken i trä och det vita glaset ger det här stora doftljuset ett enkelt och elegant utseende. Med den förföriska doften av söt vanilj är det inte bara en visuell höjdpunkt, utan förtrollar också dina luktsinnen...
: Enhet: 1 gånger 9 styck: Pris: 4,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 209 g...
: Beskrivning (förkortad):
Med en diameter på 38 mm passar dessa doftljus i de flesta värmeljusburkar. De små ljusen är gjorda av en rapsoljeblandning med eteriska oljor och doftar lugnande av rosmarin och lavendel...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 302 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den enkla designen i vitt glas ger det här doftljuset ett lugnt och elegant utseende. Med den förföriska doften av söt vanilj är det inte bara en visuell höjdpunkt, utan förtrollar också ditt luktsinne...
: Enhet: 1 gånger 9 styck: Pris: 4,40 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 209 g...
: Beskrivning (förkortad):
De små ljusen som är gjorda av en rapsoljeblandning med eteriska oljor utstrålar en drömsk doft av vildrosor. Med en diameter på 38 mm passar dessa doftljus i de flesta värmeljusburkar...