: Enhet: 130 g: Pris: 5,77 Euro: Grundpris: 1 kg = 44,38 Euro: Tillgänglighet: 14 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 297 g...
: Beskrivning (förkortad):
Njut av den underbara doften av solmogna mörka vilda körsbär. Mysiga levande ljus och den lugnande doften av eteriska oljor skapar en varm och stämningsfull atmosfär i ditt hem. Hahn candle farm doftljus tillverkade av ren stearin hälls i transparent glas i tre färger och doftsätts med ren eterisk olja. Burken innehåller ett lock som skyddar lju...
: Enhet: 1 styck: Pris: 15,12 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 234 g...
: Beskrivning (förkortad):
Glöggaromljuset utstrålar kryddiga, lätt fruktiga dofter och skapar en festlig atmosfär. Det är handhällt av sojavax och doftar uteslutande med naturliga extrakt av riktiga örter och växter. Njut av doften av den populära juldrycken i ditt hem...
: Enhet: 100 g: Pris: 15,12 Euro: Grundpris: 1 kg = 151,20 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 229 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doften av detta lugnande doftljus inbjuder dig att koppla av och må bra. Det handgjutna doftljuset är tillverkat av sojavax, eterisk lavendelolja och en bomullsveke...
: Enhet: 100 g: Pris: 15,12 Euro: Grundpris: 1 kg = 151,20 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 229 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doften av detta aromatiska ljus står för ömhet, kärlek och uppskattning. Det handgjutna doftljuset är tillverkat av sojavax, eterisk olja av rosengeranium och en bomullsveke...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 372 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det vackert formade glaset och bomullsveken ger det här doftljuset ett återhållsamt och elegant utseende. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger en behaglig doft av björk och örter när ljuset brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 372 g...
: Beskrivning (förkortad):
I ett dekorativt grönt glas. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger den fräscha doften av eukalyptus och mynta när de brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 372 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett doftljus i ett somrigt gult glas. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger en frisk doft av ingefära och citronblomma när ljuset brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,76 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Veken i trä och det gröna glaset ger det här stora doftljuset ett lugnande och naturligt utseende. Samtidigt som det är en riktig fröjd för ögat sprider det också doften av nyrostade mandlar när det brinner, vilket skapar en julmarknadsatmosfär...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,65 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Detta stora doftljus med träveke levereras i en formskön grön burk. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger den fräscha doften av eukalyptus och mynta när de bränns...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,65 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det gula glaset och veken i trä ger detta stora doftljus ett somrigt utseende. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger en frisk doft av ingefära och citronblomma när ljuset brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,65 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Genom veken i trä och det rosa glaset får detta stora doftljus ett återhållsamt och drömskt utseende. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger en behaglig doft av vildros när ljuset brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,65 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Veken i trä och det vackert formade glaset ger det här stora doftljuset ett återhållsamt och elegant utseende. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. Dessa ger en behaglig doft av björk och örter när ljuset brinner...
: Enhet: 1 styck: Pris: 9,76 Euro: Tillgänglighet: 17 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 757 g...
: Beskrivning (förkortad):
Veken i trä och det röda glaset ger det här stora doftljuset en varm, julig look. Det är inte bara en riktig fröjd för ögat, utan med sin blandning av naturliga vaxer sprider det också en underbart behaglig doft i rummet som får dig att tänka på ståndet med bakade äpplen på julmarknaden...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 372 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det rosiga glaset ger detta doftljus en återhållsam och drömsk look. Fyllningen av naturliga vaxer och rapsolja innehåller naturliga eteriska oljor. När de brinner utstrålar de den romantiska doften av vildros...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 333 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den enkla designen i rött glas ger det här doftljuset ett juligt och varmt utseende. Det är inte bara en fröjd för ögat, utan sprider också en underbart behaglig doft i rummet med sin blandning av naturliga vaxer, som för tankarna till det rostade äppelståndet på julmarknaden...
: Enhet: 1 styck: Pris: 5,66 Euro: Tillgänglighet: 29 st. i lager, Skickad den fredag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 333 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den enkla designen i rött glas ger det här doftljuset ett juligt och varmt utseende. Det är inte bara en fröjd för ögat, utan sprider också en underbart behaglig doft i rummet med sin blandning av naturliga vaxer, som för tankarna till det rostade äppelståndet på julmarknaden...
: Enhet: 254 g: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 kg = 57,87 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 617 g...
: Beskrivning (förkortad):
Tillverkat av vax från rapsfrö. De eteriska oljorna skapar en mysig atmosfär i dina rum. Doftljuset presenteras i ett elegant glas. Trälocket sluter burken tätt och bevarar ljusets blommiga doft...
: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett vackert doftljus tillverkat av naturligt rapsvax i ett trendigt glas i färgen gråbrun. Trälocket används för att stänga ljuset. Doftljuset ger ett varmt ljus och en oemotståndlig doft av apelsin och vanilj i ditt rum. Njut av den mysiga och kalla årstiden tillsammans med dina nära och kära...
: Enhet: 1 styck: Pris: 7,87 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 310 g...
: Beskrivning (förkortad):
Doftljus tillverkat av 100% naturligt rapsvax med naturliga eteriska oljor. I ett grått trendglas med ett trälock att stänga. Njut av doften av bakade äpplen med dina nära och kära och koppla av i stearinljusets sken...