: Enhet: 75 ml: Pris: 12,70 Euro: Grundpris: 1 l = 169,33 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 112 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ansiktsvätska för oren och blandad hud. Den lätta ansiktsvätskan reglerar talgproduktionen och lugnar huden. Irritationer och rodnad reduceras, oren hud blir slätare och får ett finare utseende. Det lakto-intensiva aktiva komplexet stöder hudens egen regenerering. Ekologisk honung har en ytterligare hudlindrande effekt...
: Enhet: 50 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 184,60 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 61 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den milda och sulfatfria baren rengör ansiktshuden skonsamt och noggrant och förbereder den för den efterföljande vården. Ekologiskt sheasmör och det speciella lakto-intensiva aktiva komplexet vårdar huden medan du tvättar för en behaglig hudkänsla...
: Enhet: 100 ml: Pris: 8,29 Euro: Grundpris: 1 l = 82,90 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 118 g...
: Beskrivning (förkortad):
Den klargörande rengöringsmasken med grön lera djuprengör oren hud och avlägsnar överflödigt talg. Kombinationen av ekologisk honung från BIOTURMs egen biodling och det särskilda Lacto-Intensiv-aktivkomplexet verkar regenererande och lugnande på huden. Den hjälper till att förebygga nya orenheter och gör hudbilden jämnare och finare...