: Jednostka: 100 g: Cena: 5,36 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 53,60 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 109 g...
: Opis (skrócono):
Chrupiące, prażone ekologiczne migdały pokryte ekologiczną czekoladą mleczną i ekologiczną białą czekoladą. Posypane startym kokosem. Każdy kawałek to prawdziwa przyjemność...
: Jednostka: 50 g: Cena: 2,91 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 58,20 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 53 g...
: Opis (skrócono):
Ten pyszny zajączek wielkanocny został wykonany z najlepszej czekolady i zapakowany w folię aluminiową o projekcie przyjaznym dla dzieci. Zajączek ten stanowi idealny prezent na Wielkanoc...
: Jednostka: 80 g: Cena: 5,48 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 68,50 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 85 g...
: Opis (skrócono):
Kto tu wygląda z wielkanocnego gniazdka? Pięknie wykonany, uśmiechnięty zajączek wielkanocny z ekologicznej mlecznej czekolady, ozdobiony białą czekoladą. Rozpływająca się w ustach wielkanocna rozkosz dla duszy i podniebienia...