: Yksikkö: 80 g: Hinta: 4,97 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 62,13 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 88 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä käsintehty suklaapupu on valmistettu ainoastaan kaakaomassasta, ruokosokerista ja kaakaovoista. Se ei tarvitse enempää suklaanmakuiseen pääsiäiseen...
: Yksikkö: 80 g: Hinta: 4,97 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 62,13 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 88 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Herkkua sydämelle ja sielulle. Nauti tummasta vegaanisesta couverture-suklaasta valmistetusta herkusta. Jalostettu paahdetuilla hasselpähkinän ytimillä ja kuivatulla riisisiirapilla. Vegaanisuklaa ei vain maistu hyvältä, vaan näyttää myös upealta. Loistava lahjaidea nuorille ja vanhoille...
: Yksikkö: 80 g: Hinta: 4,02 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 50,25 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 88 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Luomu spelttimuropuriste vegaanisessa suklaakuutiossa, jossa on kaurajuomajauhetta ja hasselpähkinän ytimiä. Ihanan rapea välipala. Täysjyväspeltistä, ohramallas- ja maissijauhoista valmistetut viljamunat on päällystetty hienolla vegaanisella suklaakuorrutteella ja jalostettu paahdetuilla hasselpähkinöillä. Herkkua nuorille ja vanhoille...