Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Primavera kategoriassa "Luonnonkosmetiikka". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 19:

Primavera Vehnänalkioöljy

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 10,22 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 204,40 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 138 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kylmäpuristettu, luonnollinen öljy edistää ihon kimmoisuutta ja hoitaa väsynyttä ihoa. Hienosti tuoksuva öljy antaa intensiivistä kosteutta ja tukee erityisesti kypsää ihoa. Sopii myös täydentävään ihonhoitoon raskauden aikana ja sen jälkeen...

Primavera Veriappelsiini luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 6,53 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.306,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Luonnollinen eteerinen öljy, jossa on hedelmäisen kirpeä tuoksu. Veriappelsiini on Välimeren alueella viljelty sitrushedelmä, jonka hedelmäliha on syvänpunainen. Appelsiinipuut ovat ikivihreitä ja saavuttavat jopa 10 metrin korkeuden...

Primavera Vetiver Bourbon kypsä

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 25,09 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 5.018,00 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on kosmetiikkaa ihon aromihoitoon. Tämän 100 % luonnollisen eteerisen öljyn tuoksu on maanläheisen aistikas, jossa on puun ja tupakan vivahteita...

Primavera Vetiver luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 15,81 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 3.162,00 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on maanläheinen tuoksuprofiili. Vetiver on Aasiasta kotoisin oleva trooppinen ruoho, jolla on omaleimaiset, tuoksuvat juuret. Vetiver-kasveja kasvatetaan monissa maissa estämään maaperän eroosiota niiden jopa 3 metriä syvien juurien avulla. Aasiassa vetiverin juurista valmistetaan tuoksuvia mattoja. Vetiveriä käytetään suitsukemateriaalina ja hajuvesien kiinnitysaine...

Primavera Virkistävä Deodorantti Roll-On Luomu Inkivääri Lime

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 10,22 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 204,40 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 148 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Virkistävä deodorantti sisältää puhdasta kasvivoimaa luomuinkivääristä, -limetistä ja -salviauutteesta ja neutraloi ilman alumiinisuoloja hajua tuottavia bakteereja...

Primavera Virkistävä ihosuihke

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 13,91 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 278,20 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 66 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Luonnollisen mentolipitoisuutensa ansiosta tämä yrttituoksuinen ihosuihke tarjoaa raikkauden tunteen ja viilentää ihoa. Jos iho tuntuu kireältä, suihke rauhoittaa ja pehmentää sitä. Välttämätön tuote, kun olet liikkeellä. Sisältää kenttämintun, rosmariinin, kamferin ja piparminttuveden kasviperäistä voimaa...

Primavera Vital Face Oil

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 18,55 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 618,33 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 104 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä normaalille tai kuivalle iholle tarkoitettu kasvoöljy saa luonnollista voimaa luomu-kassiksen siemenöljystä, vadelmansiemenöljystä ja Himalajan ruusukirsikkaöljystä. Nopeasti imeytyvä koostumus antaa intensiivisen kosteusboostin ja uutta kimmoisuutta...

Primavera Voimakonsentraatti Ihon hyvinvointi

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 18,87 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 3.774,00 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 41 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Voimakas tiiviste, joka sekoitetaan manteliöljyyn voimakkaan kutinan sekä hilseilevän, punoittavan ja ärtyneen ihon hoitoon. Yrttien orvokki, manuka ja porkkanansiemenet sisältävän luonnonvoiman ansiosta se rauhoittaa ja palauttaa ihon tasapainoa...

Primavera Voimakonsentraatti Sielun hyväily

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 18,87 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 3.774,00 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 41 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kosmeettinen tuote, joka sekoitetaan manteliöljyyn ja tarjoaa hellivää, suojaavaa hoitoa iholle ja sielulle. Itsestä huolehtiminen voi antaa uutta voimaa ja vahvistaa sisäistä tasapainoa. Hellivä tuoksu muistuttaa sinua omasta sisäisestä voimastasi ja tuo valoa ja itseluottamusta. Tuoksuva syleily. Sisältää luomua kasviperäistä voimaa enkeliikan ...

Primavera Ylang extra superior luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 12,01 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.402,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ylang-ylang on trooppinen puu, jolla on voimakkaasti tuoksuvat valkokeltaiset kukat. Luonnollisessa ympäristössä ylang-ylang-puu voi nousta 10-30 metrin korkeuteen. Ylang-Ylang on tärkeä raaka-aine hajuvesien valmistuksessa. 100 % luonnollisen eteerisen öljyn tuoksuprofiili on kukkainen, makea ja eksoottinen...

Primavera Ylang-Ylang täydellinen luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 12,01 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.402,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ylang-ylang on trooppinen puu, jolla on voimakkaasti tuoksuvat valkokeltaiset kukat. Luonnollisessa ympäristössä ylang-ylang-puu voi nousta 10-30 metriin. Ylang-Ylang on tärkeä raaka-aine hajuvesien valmistuksessa. 100 % luonnollisen eteerisen öljyn tuoksuprofiili on kukkainen, makea ja eksoottinen...

Primavera Yövoide & naamio Glowing Age

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 36,90 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 738,00 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 68 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä kypsälle ja vaativalle iholle tarkoitettu yövoide ja jätettävä naamio saa tehonsa täysin luonnollisesta kasvikoostumuksesta, joka koostuu Anigozanthos-kukkanektarista, kaviaarilimihelmistä, tamarindista ja Kahai-öljystä. Lisää ihon kosteutta ja vahvistaa ihoestettä...

Primavera Yuzu Sitruuna

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 24,25 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 4.850,00 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 39 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Yuzu-sitruunan bot. Citrus junos eteerinen öljy on monipuolinen tuoksuharvinaisuus. Se tuoksuu ihanan hedelmäiseltä, raikkaalta, kirpeältä, hapokkaalta, jossa on hento katkera vivahde. Japanissa yuzu-sitruunaa käytetään perinteisesti rauhoittaviin kauneusrituaaleihin...

Primavera Cold Comfort Tuoksusekoitus luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 9,38 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.876,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Cold Comfort Fragrance Blend luomu -tuoksusekoitusta voi käyttää miellyttävän lämpimään kylpyyn, jossa on hienosti tuoksuva koostumus eukalyptusta ja kuusen neulasia. Se vahvistaa ja lisää hyvinvointia. Erityisesti kylmänä vuodenaikana kylpy lämmittää kehoa pitkään...

Primavera Fenkoli katkera demeteri

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 10,22 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.044,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Eteerisen öljyn Fennel bitter demeter tuoksuprofiili on hapokkaan makea, aniksen kaltainen. Sataprosenttisesti luonnollista eteeristä öljyä voidaan käyttää kosmetiikkana ihon aromaattiseen hoitoon, ja sillä on rentouttavia ominaisuuksia...

Primavera Lahjakortti Rakkaat terveiset käsivoide

: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 5,58 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 36 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Itsestä huolehtimisen rakastavat hetket sulostuttavat arkeamme. Hellävaraiset kosketukset hemmottelevat ihoa ravitsevan kasvivoiman ilolla, kun taas ruusun ja mandariinin lämmin tuoksu inspiroi aisteja. Tuoksuva tervehdys itsellesi tai rakkaallesi. Rakkaudella suunnitellussa lahjalipukkeessa on tilaa nimelle ja siinä on käsivoide ravitseva...

Primavera Luomu Huonesuihke Paistettu omena

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 14,02 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 280,40 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 136 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tunnelmaa kohottava tuoksukoostumus neilikan silmusta, kanelinkuoresta, appelsiinista ja kardemummasta avaa mausteisen, hedelmäisen tuoksunsa ja täyttää huoneen joulun odotuksella. Tuoksuteema: tunnelmaa nostattava Tuoksuprofiili: makea, mausteinen, hedelmäinen...

Primavera Luomu huonesuihke Talven taika

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 13,91 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 278,20 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 136 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Talvinen koostumus, jossa on hedelmäisen mandariinin eteerisiä öljyjä, benzoiini siamin makeita sävyjä ja tonkauutetta. Lämmin tuoksu lumoaa kylmät talvipäivät. Tuoksun teema: harmonisoiva Tuoksuprofiili: lämmin ja hedelmäinen...

Primavera Luomu tuoksuseos Talvisatu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 9,27 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.854,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 38 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kanelinkuoren, kardemumman, appelsiinin ja mandariinin mausteinen, lämmin tuoksu kertoo taianomaisen talvisadun kodikkaista tunneista takkatulen äärellä, tuoksuvista joululeivonnaisista ja aurinkoisen harmonisista hetkistä...

Primavera Luonnonsaippua sitruunaruoho inkivääri

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 7,58 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 75,80 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 102 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Saippua on käsintehty ja täysin biohajoava. Sitruunaruoho ja inkivääri virkistävät ja elävöittävät...

Vieritä ylös