Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Mádara kategoriassa "Luonnonkosmetiikka › Kasvojenhoito › Naamiot". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä:

Mádara AHA + mineraali vartalokuorinta

: Yksikkö: 175 ml: Hinta: 25,09 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 143,37 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 223 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Sopii dekolteelle, käsivarsille, selälle, vatsalle, säärille ja lantiolle. AHA-hedelmähappoa, valkoista savea ja luonnollisia mineraalipigmenttejä sisältävä koostumus poistaa hellävaraisesti kuollutta ihosolukkoa ja auttaa avaamaan ihohuokosia. Saat sileämmän ja pehmeämmän ihon...

Mádara Erittäin puhdistava mutanaamio

: Yksikkö: 60 ml: Hinta: 23,41 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 390,17 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 103 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Perusteelliseen puhdistukseen ja elvytettyyn, raikkaaseen ihoon. Valkoinen savi sitoo epäpuhtaudet ja vetää ne pois iholta. Koostumus sisältää myös levä- ja vesikrassiuutteita. Se auttaa palauttamaan ihon luonnollisen hehkun ja auttaa vakauttamaan sen luonnollisen kosteustasapainon - energisen ja säteilevän ihon saavuttamiseksi...

Mádara Kermainen 7% AHA -savinaamio

: Yksikkö: 60 ml: Hinta: 23,41 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 390,17 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 89 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Selkeämmän, sileämmän ja tasaisemman ihon saamiseksi. Kaksitoiminen kasvonaamio, jossa on 7 % maitohappoa ja mikrohienoa savea, liuottaa kuolleita soluja, puhdistaa tukkeutuneita ihohuokosia ja kuorii ihon pintaa. Valkoinen savi sitoo epäpuhtauksia ja auttaa vähentämään liiallista talintuotantoa ja läiskien ilmestymistä. Jojobaöljyllä ja siankärsämöuutte...

Mádara Kirkastava 5% AHA-kuorintanaamio

: Yksikkö: 17 ml: Hinta: 7,45 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 438,24 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 24 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

pienessä 17 ml:n tuubissa. Tehokas koostumus puhdistaa tukkeutuneet ihohuokoset, jotta muut ihonhoitotuotteet voivat toimia paremmin. Kuolleet ihosolut poistetaan tehokkaasti luonnollisten, aktiivisten happojen avulla. Hedelmähappojen, rauhoittavan elderflower-uutteen ja kosteuttavan maitohapon yhdistelmä takaa tasaisemman, pehmeämmän ja säteilevämmän...

Mádara Kirkastava 5% AHA-kuorintanaamio

: Yksikkö: 60 ml: Hinta: 23,41 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 390,17 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 91 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tehokas koostumus puhdistaa tukkeutuneet ihohuokoset, jotta muut ihonhoitotuotteet voivat toimia paremmin. Kuolleet ihosolut poistetaan tehokkaasti luonnollisten, aktiivisten happojen avulla. Hedelmähappojen, rauhoittavan elderflower-uutteen ja kosteuttavan maitohapon yhdistelmä takaa tasaisemman, pehmeämmän ja säteilevämmän ihon...

Mádara SOS Hydra Recovery pikanaamio

: Yksikkö: 60 ml: Hinta: 29,30 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 488,33 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 86 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä päälle jätettävä naamio tarjoaa rauhoittavaa kosteutta kuivalle, herkälle ja punoitukseen taipuvalle iholle. Sisältää pantenolia, fytoskvalaania ja pohjoismaisen koiruoho-kasvin kantasolujen uutetta. Jättää ihon raikkaaksi ja miellyttäväksi...

Vieritä ylös