Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Kaikki tuotteet kategoriassa "Luonnonruoka › Leivonnaiset › Sipsit". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 8:

Trafo Luomu käsin keitetyt sipsit Rosmariini ja suola

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,80 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 15,7 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 140 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

valmistettu luomuperunoista, luomuauringonkukkaöljystä ja suolasta. Herkullisen mausteisella rosmariinin maulla. Trafo-luomuperunalastut valmistetaan perinteisellä tavalla pienessä perheyrityksessä. Trafo käyttää valikoituja perunoita, jotka on kasvatettu hedelmällisellä luomu-maalla. Käsin kypsennetyt perunalastut ovat hitaampia, pidemp...

Trafo Luomu kookosöljyssä paistetut perunalastut

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 2,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 26,40 Euro: Saatavuus: Tällä hetkellä ei saatavilla - Toimituspäivää ei ole vielä ilmoitettu: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 110 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

ovat rapeita perunalastuja, jotka on paistettu kookosöljyssä ja suolattu kevyesti. Paistoprosessi, jonka enimmäislämpötila on 165 °C, on pidempi ja hitaampi kuin tavallisilla sipseillä, mikä antaa niille enemmän purua...

Trafo Luomu maissi Flips maapähkinä

: Yksikkö: 75 g: Hinta: 1,69 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,53 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 5,6 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 79 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nauti maissijauhosta ja maapähkinävoista valmistettuja välipaloja, jotka on paistettu auringonkukkaöljyssä ja hienostettu ripauksella suolaa. Suolaiset flipsit sopivat yhtä hyvin ystävien tapaamiseen kuin viihtyisään illanviettoon television ääressä kahdestaan...

Trafo Luomu maissi Tortilla Naturel

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 14,25 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 3,7 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 210 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nauti kevyesti suolatuista maissitortillasipseistä, joissa on herkullisen rapea puraisu. Paistettu luomu-auringonkukkaöljyssä ja puhdistettu merisuolalla...

Trafo Luomu maissiflipsit paprika

: Yksikkö: 75 g: Hinta: 2,32 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 30,93 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 4,5 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 79 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Maissijauho ja maissisemolina muodostavat tämän pehmeän välipalan perustan. Paprika-, sipuli-, tomaatti- ja valkosipulijauhe antavat sille vastustamattoman mausteisen maun. Olipa kyseessä juhlat, elokuvailta tai ihan vain muuten vain, näitä flips-sipsit ovat hauskaa naposteltavaa...

Trafo Luomu maissitortillajuusto

: Yksikkö: 75 g: Hinta: 1,79 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 23,87 Euro: Saatavuus: 13 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 80 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Auringonkukkaöljyssä paistetuissa Trafo-tortillasipseissä on herkullinen juuston maku ja rapea purenta. Nauti mausteiset maissitortillat kolmionmuotoisina guacamolen, salsakastikkeen, erilaisten dippien kanssa tai yksinkertaisesti sellaisenaan...

Trafo Luomu Makea popsimaissi

: Yksikkö: 50 g: Hinta: 1,58 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 31,60 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 6,5 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 60 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Popcorn valmistetaan perinteisellä tavalla ja paahdetaan auringonkukkaöljyssä. Tämä takaa pehmeän maun. Vegaaninen popcorn on makeutettu luomu-ruskealla ruokosokerilla...

Trafo Luomu peruna-aaltosipsit Naturel suolattu

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,75 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,00 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 170 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

leivotaan pienessä perheyrityksessä vanhan perinteen mukaan. Kunkin viikon tarpeisiin mukautetun valmistuksen avulla voimme tarjota sinulle ikuisesti tuoreita sipsejä...

Trafo Luomu perunalastut ilman lisättyä suolaa

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,80 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 135 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Koska näihin sipseihin ei ole lisätty suolaa, ne säilyttävät valmistuksessa käytettyjen luomuperunoiden puhtaan maun. Puhdasta herkuttelua sohvalla vietettävään iltaan tai ystävien ja perheen kanssa kokoontumiseen...

Trafo Luomu perunalastut merisuolaa ja etikkaa

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,44 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 134 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Salt & Vinegar on ollut yksi suosituimmista sipsilajikkeista Isossa-Britanniassa jo vuosien ajan. Suolalla ja etikalla maustetuissa sipseissä on hieman hapan ja mausteinen maku. Juuri sopivaa rentoihin iltoihin hyvässä seurassa...

Trafo Luomu perunalastut paistettu neitsytoliiviöljyssä

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,60 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 36,00 Euro: Saatavuus: 42 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 105 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Herkulliset sipsit on kevyesti suolattu ja paistettu ekstra-neitsytoliiviöljyssä. Paistoprosessi, jonka enimmäislämpötila on 165 °C, on pidempi ja hitaampi kuin tavallisilla sipseillä, mikä antaa niille enemmän purua...

Trafo Luomu perunalastut, joissa on Provencen yrttejä

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 21,12 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 136 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nämä rapeat perunalastut on maustettu suolalla, valkosipuli- ja sipulijauheella sekä oreganolla, timjamilla ja rosmariinilla. Klassiset Provencen yrtit tekevät näistä perunalastuista vastustamattoman välipalan, jossa on ripaus ranskalaista tunnelmaa...

Trafo Luomu Porkkana Punajuuri Palsternakka Sipsit

: Yksikkö: 75 g: Hinta: 3,49 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 46,53 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 82 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nämä kasvissipsit ovat sekoitus luomuporkkanaa, palsternakkaa ja punajuurta. Sipsit paistetaan alhaisemmassa lämpötilassa, jotta maku säilyy optimaalisesti. Nauti suosittu välipala kaikille...

Trafo Luomu proteiinikeksit, BBQ maku

: Yksikkö: 60 g: Hinta: 3,17 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 52,83 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 66 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Herkullisen rapeat, linsseistä valmistetut proteiinilastut, joissa savuisuus, makeus ja mieto tulisuus yhdistyvät tasapainoisesti. Lastut sisältävät 22 grammaa proteiinia 100 grammaa kohti. Maukas välipala, jota haluat nauttia yhä uudelleen. Saatavana kolmessa vastustamattomassa maussa: savustettu BBQ, paprika ja suolattu...

Trafo Luomu proteiinikeksit, paprika

: Yksikkö: 60 g: Hinta: 3,49 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 58,17 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 66 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Herkullisen rapeat proteiinisirut, joissa on hienoinen makeus ja mausteinen vivahde, valmistettu linsseistä. Sirut sisältävät 22 grammaa proteiinia 100 grammaa kohti. Maukas välipala, jota haluat nauttia yhä uudelleen. Saatavana kolmessa vastustamattomassa maussa: Smoked BBQ, Paprika ja Salted...

Trafo Luomu proteiinikeksit, suolattuja

: Yksikkö: 60 g: Hinta: 3,49 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 58,17 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 66 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Herkullisen rapeat, linsseistä valmistetut proteiinikeksit, joissa on selvä mutta ei liian voimakas suolamaku. Keksit sisältävät 24 grammaa proteiinia 100 grammaa kohti. Maukas välipala, jota haluat nauttia yhä uudelleen. Saatavana kolmessa vastustamattomassa maussa: savustettu BBQ, paprika ja suolattu...

Trafo Luomu Savustettu Paprika Perunalastut

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,44 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 131 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kullankeltaiset perunaviipaleet on paistettu huolellisesti auringonkukkaöljyssä ja jalostettu aromaattisella maustesekoituksella. Savupaprika, sipuli, valkosipuli ja ripaus kurkumaa antavat tyypillisen unkarilaisen maun, jossa on hienovaraista mausteisuutta ja savuista syvyyttä. Rapea klassikko...

Trafo Luomu Tortillasipsit Chili

: Yksikkö: 75 g: Hinta: 1,58 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 21,07 Euro: Saatavuus: 15 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 80 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Rapeat, mausteiset tortillasipsit odottavat vain kastamista, juustolla gratinointia tai sellaisenaan syömistä. Nauti chilien kevyestä tulisuudesta, joka yhdistyy useiden muiden mausteiden, kuten paprikan, suolan ja monien muiden mausteiden makuun...

Trafo Luomu tryffeliperunalastut

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,60 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 36,00 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 115 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Todella hieno koostumus hienoja luomuperunoita ja jaloa luomutryffeliä odottaa sinua tässä pakkauksessa. Aromikas yllätys seuraavalle ystävien tai perheen vierailulle, herkullinen välipala seuraavaan elokuvailtaan tai lahjaksi sipsien ystäville...

Trafo Perunalastut Paprika

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,44 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 137 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Trafo luomuperunalastut valmistetaan perinteisellä tavalla pienessä perheyrityksessä. Trafo käyttää valikoituja perunoita, jotka on kasvatettu hedelmällisellä luomu-maalla. He paistavat ne luomuaringonkukkaöljyssä 100-prosenttisesti kovettamaton...

Vieritä ylös