on koru jokaiseen kylpyhuoneeseen. Koti- ja villisikojen karvoja kutsutaan harjaksiksi. Harjakset ovat kiinni karvan juurissa ja siten kovempia huomattavasti paksumpia kuin kärjissä. Harjaksista alempaa, kovinta osaa käytetään pääasiassa kynsisiveltimen ensimmäisenä leikkauksena...
on painettu erilaisilla hauskoilla eläinaiheilla Eläinaiheiden valinnan tekee kuljetushenkilökuntamme. Koti- ja villisikojen karvoja kutsutaan harjaksiksi. Harjakset kiinnittyvät karvan juuriin paljon paksummin ja siten kovemmin kuin kärkiin. Harjaksista alempaa, kovinta osaa käytetään pääasiassa kynsisiveltimien ensimmäiseksi leikkaukseksi...
on koru jokaiseen kylpyhuoneeseen. Fibre, jota kutsutaan myös nimellä Tampicofibre, saadaan Meksikon ylätasangolla kasvavan agaven lehtivarsista. Hänellä on korkea uudelleen oikaisukyky ja sitä käytetään astianpesuharjoissa ja hankausharjoissa, joissa vaaditaan korkeaa lämmönkestävyyttä...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,75 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 468,75 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 48 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Sante 3 in 1 Base & Top Coat on monipuolinen, vegaaninen kynsienhoitotuote, jossa yhdistyvät aluslakan, pintalakan ja kynsien kovettimen toiminnot yhdessä koostumuksessa. Aluslakkana se suojaa kynttä värimuutoksilta ja takaa värilakan paremman tarttuvuuden. Pintalakana se sulkee värikerroksen, antaa sille pitkäkestoisen kiillon ja lisää kynsilakan kestävyyttä. Se...
: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 385,00 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 43 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Hoito vai lakkaus? Juicy Nailsin kanssa saat molempia. Hybridilakka hoitaa kynsiä hoidon tavoin ja antaa niille samalla kiiltävän lopputuloksen, jossa on ripaus väriä. Manteliöljyä, E-vitamiinia ja selleriuutetta sisältävä geelimäinen koostumus kuivuu nopeasti ja peittää kynnen kuin suojakilpi. Se tasoittaa pintaa, peittää pienet virheet ja jättää pehmeän p...
: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 385,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 43 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Hoito vai lakkaus? Juicy Nailsin kanssa saat molempia. Hybridilakka hoitaa kynsiä hoidon tavoin ja antaa niille samalla kiiltävän lopputuloksen, jossa on ripaus väriä. Manteliöljyä, E-vitamiinia ja selleriuutetta sisältävä geelimäinen koostumus kuivuu nopeasti ja peittää kynnen kuin suojakilpi. Se tasoittaa pintaa, peittää pienet virheet ja jättää pehme...
: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 385,00 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 43 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Hoito vai lakkaus? Juicy Nailsin kanssa saat molempia. Hybridilakka hoitaa kynsiä hoidon tavoin ja antaa niille samalla kiiltävän lopputuloksen, jossa on ripaus väriä. Manteliöljyä, E-vitamiinia ja selleriuutetta sisältävä geelimäinen koostumus kuivuu nopeasti ja peittää kynnen kuin suojakilpi. Se tasoittaa pintaa, peittää pienet virheet ja jättää pe...
: Yksikkö: 1 kertaa 30 kappaletta: Hinta: 2,02 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 4 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Erittäin ohuet tarrat on helppo levittää, ne mukautuvat mihin tahansa kynnen muotoon ja tarttuvat luotettavasti. Olipa kyse sitten luonnonkynsistä, maalatuista tai tekokynsistä. Herkkiä rusetteja, kukkaisia miniatyyrejä, helmiä ja holo-kiiltoa - kynsisuunnittelua, johon rakastua. Maksimaalisen leikkisät kynnet pienellä vaivalla...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Korallinvärinen, punertavaan tummanpinkkiin taipuvainen kynsilakka koostuu yli 80-prosenttisesti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu miellyttävän nopeasti ja antaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tyylikkään vaaleanpunainen kynsilakka on valmistettu yli 80-prosenttisesti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu miellyttävän nopeasti ja takaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Persikanvärinen vegaaninen kynsilakka, jossa on hieman vaaleanpunaista taipumusta, koostuu yli 80 %:sti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu miellyttävän nopeasti ja antaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen. Erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tumman luumunvärinen vegaaninen kynsilakka on valmistettu yli 80 %:sti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu miellyttävän nopeasti ja takaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen. Erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Vegaaninen kynsilakka 05 sisältää yli 80 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu nopeasti ja antaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen - monipuolisiin ja luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä tumman viininpunainen vegaaninen kynsilakka koostuu yli 80 %:sti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Erittäin peittävä, voidemainen koostumus on helppo levittää, kuivuu miellyttävän nopeasti ja takaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen. Erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 8 ml: Hinta: 3,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,25 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 47 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Vegaanisen kynsilakan erittäin peittävä, kermainen koostumus koostuu yli 80 %:sti luonnollista alkuperää olevista ainesosista. Sitä on helppo levittää, se kuivuu miellyttävän nopeasti ja antaa pitkäkestoisen, kiiltävän lopputuloksen erilaisiin luoviin tyyleihin...
: Yksikkö: 15 ml: Hinta: 5,07 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 338,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 19 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä kynsille ja kynsinauhoille tarkoitettu 3-in-1-tehoseerumi vahvistaa kynsien rakennetta, edistää niiden luonnollista kasvua ja tarjoaa samalla kynsinauhoille intensiivistä kosteutusta ja hoitoa. Kahden tiimin kehittämä erittäin tehokas koostumus takaa tulokset. Hoito-tiimi: Luomu aloe vera ja pantenoli kosteuttavat tehokkaasti, rauhoittavat kynsinauhoja ja pitävät ne jo...
: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 8,33 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 104 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä kynsienhoitosetti sisältää: Kynsilakkaa, kynnen kovetetta ja kynsien korjausta. Kynsien kovettaja ravitsee hauraita, lohkeilevia kynsiä bambuuutteella, kynsien korjaus valkoisella savella tasoittaa uurteisia, epätasaisia kynsiä ja päällyslakka takaa kiiltävän ulkonäön. Sinun kaikin puolin onnistunut manikyyrisi. Vegaaninen, vettä ja i...
: Yksikkö: 125 ml: Hinta: 4,06 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 32,48 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 134 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Poistaa kynsilakan ilman asetonia ja siksi erityisen hellävaraisesti. Samalla luomu-risiniöljy ravitsee kynsiä arvokkailla kasviperäisillä tehoaineilla...
: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 10,46 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.092,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 42 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Vegaaninen kynsilakka Bold on elinvoimainen oranssi-kuparin sävy intensiivinen, itsevarma ja täynnä energiaa! Statement-väri, joka sopii täydellisesti syksyisiin lookkeihin ja tuo lämpöä ja säteilevyyttä mihin tahansa asuun. Perusteellisen peittävyyden saavuttamiseksi on suositeltavaa levittää kaksi ohutta kerrosta värilakkaa. Kia Charlotta...
: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 10,46 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.092,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 42 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Vegaaninen kynsilakka Victorian on syvä brittiläinen Racing Green tyylikäs, salaperäinen ja ehdottoman ajaton. Tämä hienostunut väri säteilee rauhallisuutta ja voimaa ja sopii erinomaisesti tyylikkäisiin lookkeihin viileinä kuukausina. Perusteellisen peittävyyden saavuttamiseksi on suositeltavaa levittää kaksi ohutta kerrosta värilakkaa. K...