: Enhed: 50 ml: Pris: 12,59 Euro: Grundpris: 1 l = 251,80 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 116 g...
: Beskrivelse (forkortet):
For en afbalanceret hudfølelse og indre styrke. De blide aromatiske planters hudplejende og stabiliserende egenskaber hjælper dig med at finde din balance og genoplade dine batterier. Hudberoligende rosen- og appelsinblomstervand og afslappende citronmelisse beroliger, mens de æteriske olier af afbalancerende petit grain og oplivende primal lemon gi...
: Enhed: 75 ml: Pris: 14,49 Euro: Grundpris: 1 l = 193,20 Euro: Tilgængelighed: 7 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 166 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Med 100% rene naturlige æteriske olier af atlasceder, neroli, jasmin, vanilje og appelsin skaber denne rumspray et positivt rumklima. Forkæl dig selv med en velduftende pause fra hverdagen...
: Enhed: 75 ml: Pris: 12,80 Euro: Grundpris: 1 l = 170,67 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 164 g...
: Beskrivelse (forkortet):
er en frisk økologisk rumspray lavet med økologisk alkohol og rene naturlige æteriske olier af citrongræs, frankincense, citron, appelsin og andre. Gode vibrationer til den omgivende luft. Når rumatmosfæren har brug for en intensiv rengøringscyklus, er den citronfriske naturlige æteriske citrongræsolie det ideelle rengøringsmiddel. Med ...
: Enhed: 75 ml: Pris: 11,86 Euro: Grundpris: 1 l = 158,13 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 165 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Denne fløjlsbløde, dejlige luftfrisker med den søde vaniljeduft er en rigtig sjælesørger. Præcis hvad du har brug for, når sjælen har brug for nænsom opmærksomhed, og det er tid til at trække sig tilbage og nyde fredfyldte øjeblikke. Med 100 % naturlige æteriske olier vanilje, appelsin, kakao, tonkabønne, benzoe m.fl....
: Enhed: 75 ml: Pris: 13,86 Euro: Grundpris: 1 l = 184,80 Euro: Tilgængelighed: Allerede i restordre - Snart tilgængelig igen: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 164 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Indeholder 100% rene naturlige æteriske olier af bergamot, citron, appelsin, kamille, grapefrugt og andre komponenter. En duft, der giver dit humør et lille skub - over på den lyse side af livet. Den blide, frugtagtigt-blomstrende luftfrisker opmuntrer sjælen og gør dig glad...
: Enhed: 75 ml: Pris: 11,86 Euro: Grundpris: 1 l = 158,13 Euro: Tilgængelighed: 5 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 165 g...
: Beskrivelse (forkortet):
er en økologisk luftfrisker comfort rose med 100 % naturlige æteriske olier bl.a. rose, vanilje og iris. Den sarte duft, der giver dig lyst til at putte dig, er en kærlig behandling med rose og vanilje. En fornøjelse for dine sanser, som du fortjener. Når du er sikker på din kærlighed, har din sjæl det også godt...
: Enhed: 75 ml: Pris: 16,38 Euro: Grundpris: 1 l = 218,40 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 166 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Når dine tanker snurrer hurtigere og hurtigere, og du føler dig nervøs og anspændt, kan den friske, syrligt-søde duft af appelsinblomst hjælpe dig med at komme ned i gear. Med 100 % rene naturlige æteriske olier af bl.a. neroli, lavendel, appelsin og citronmelisse...
: Enhed: 75 ml: Pris: 11,75 Euro: Grundpris: 1 l = 156,67 Euro: Tilgængelighed: 6 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 165 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Har du akut brug for en ren rumduft? Intensivt effektive æteriske olier af grapefrugt, citroner, citrongræs, arabisk mynte og myrte bruges til at sikre en brise af frisk luft, hvor du har mest brug for det...
: Enhed: 75 ml: Pris: 12,80 Euro: Grundpris: 1 l = 170,67 Euro: Tilgængelighed: 6 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 166 g...
: Beskrivelse (forkortet):
En glædesbooster, der trøster sjælen, frugtagtig-blød og dejligt sød. Rumduften med vanilje og mandarin skaber livsglæde og er ikke kun en garanti for godt humør hos børn. Med 100 % rene, naturlige æteriske olier af mandarin, vanilje, appelsin og kakao...
: Enhed: 75 ml: Pris: 12,80 Euro: Grundpris: 1 l = 170,67 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 164 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Fordyb dig i skovluften, og slap af. De æteriske olier fra schweizisk fyr og ædelgran opfordrer dig til at trække vejret dybt og slappe af i krop og sind. Når de gavnlige ingredienser i nåleduftene møder vores sind, begynder skovens magi at virke.....
: Enhed: 75 ml: Pris: 12,91 Euro: Grundpris: 1 l = 172,13 Euro: Tilgængelighed: I øjeblikket ikke på lager - Leveringsdato endnu ikke annonceret: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 165 g...
: Beskrivelse (forkortet):
med 100% rene naturlige æteriske olier fra kanel, mandarin, appelsin, røgelse og andre komponenter. En intensiv, klar duft til vinter- og juletiden. Ideel til at komme i stemning til kontemplative helligdage fulde af varme og glæde...
: Enhed: 75 ml: Pris: 14,70 Euro: Grundpris: 1 l = 196,00 Euro: Tilgængelighed: 7 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 166 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Åh juletræ, åh fyrretræ, hvor er dine dufte fine. Din duft er god til ethvert hjem. Åh juletræ, åh juledrøm, hvor er dine dufte fine! Vidunderlig til at bringe en festlig atmosfære og duften af juleferien ind i dit hjem...
: Enhed: 75 ml: Pris: 14,38 Euro: Grundpris: 1 l = 191,73 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 174 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Den beroligende og afslappende olie er en værdifuld mosturiser til stresset og sprukken hud. Generøst anvendt som kropsolie varmer og stimulerer den huden på kolde dage. Hypericum-macerationen i økologisk olivenolie er gavnlig for sjælen...
: Enhed: 500 ml: Pris: 70,37 Euro: Grundpris: 1 l = 140,74 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Rabat: 17,5 procent rabat på vores tidligere pris: Forsendelsesvægt: 505 g...
: Beskrivelse (forkortet):
i 500 ml flaske til storforbrugere. Den økologiske afslappende olie absorberes hurtigt. Den beroligende olie giver regenererende fugt til stresset og sprukken hud. Brugt generøst som kropsolie varmer og opfrisker den på kolde dage. Som varm oliekompres eller massageolie afslapper den stressede muskler og led. Hyperikums udblødning i økologisk olivenolie er gav...
: Enhed: 75 ml: Pris: 15,33 Euro: Grundpris: 1 l = 204,40 Euro: Tilgængelighed: 6 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 166 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Blidt omfavnet af den solrige, frugtagtige duft lyder det indre OM, og en dyb indånding giver den nødvendige balance til at nyde fredelige timer eller en beroligende yogapraksis. Kan også bruges som en rensende spray til yogamåtten. Namasté!...
: Enhed: 500 ml: Pris: 56,19 Euro: Grundpris: 1 l = 112,38 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 447 g...
: Beskrivelse (forkortet):
i 500 ml refillflaske. Med 100% rene naturlige æteriske olier af bl.a. fyrretræ, røgelse, bergamot og patchouli. Beskyttelse, renselse og klarhed. En frisk, afbalancerende luftspray til mennesker, der ønsker særlig støtte til disse emner...
: Enhed: 200 ml: Pris: 27,93 Euro: Grundpris: 1 l = 139,65 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 203 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Renser rumluften takket være en unik formel med 18 gennemprøvede æteriske olier med en rensende effekt. En stærk hjælper mod uvelkomne bakterier i opholds-, arbejds- og transitområder f.eks. elevator, gang eller når folk skifter i møde- eller terapirummet. Den skovfriske duft deodoriserer rumluften og fremmer velværet...
: Enhed: 75 ml: Pris: 13,01 Euro: Grundpris: 1 l = 173,47 Euro: Tilgængelighed: Allerede i restordre - Snart tilgængelig igen: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 164 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Forførende dufte får gnisterne til at flyve og lader det virkelig knitre. Den æteriske Ylan Ylang og andre blomsterdufte som jasmin og rose skaber en sensuel atmosfære til behagelige timer for to...
: Enhed: 75 ml: Pris: 12,80 Euro: Grundpris: 1 l = 170,67 Euro: Tilgængelighed: 7 stk. på lager, Afsendt den fredag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 164 g...
: Beskrivelse (forkortet):
er en let blomstret luftfriskerspray med 100 % naturlige æteriske olier af lavendel, neroli, citronmelisse, rose og bergamot. Giv slip på tankerne, lad dagen gå, og lad dig føre ind i drømmenes rige...