: Enhet: 100 ml: Pris: 7,88 Euro: Grundpris: 1 l = 78,80 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 219 g...
: Beskrivning (förkortad):
Kännetecknas av den typiska nötaktiga aromen från valnöten. Njut av den jungfruliga valnötsoljan ren, i smoothies, frukostgröt eller müsli. Förfina även sallader, grönsaker och desserter med en mycket fin, nötig ton...
: Enhet: 100 ml: Pris: 7,39 Euro: Grundpris: 1 l = 73,90 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 342 g...
: Beskrivning (förkortad):
i en liten 100 ml flaska att lära känna. Kännetecknas av sin intensivt nötaktiga smak. Den bärnstensfärgade oljan förfinar många såser, sallader, bakverk och desserter och ger också frukt en speciell ton...
: Enhet: 250 ml: Pris: 13,79 Euro: Grundpris: 1 l = 55,16 Euro: Tillgänglighet: 20 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 505 g...
: Beskrivning (förkortad):
Kännetecknas av sin intensiva nötsmak. Den bärnstensfärgade oljan förfinar många såser, sallader, bakverk och desserter och ger även frukt en speciell ton...