: Enhet: 95 g: Pris: 2,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,74 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 98 g...
: Beskrivning (förkortad):
En hasselnöts- och kakaokräm som smälter i munnen mellan två krispiga halvor av ett sandwichkex och det bästa av allt är att varje kex har ett sött djungeldjur. Följ med på ett spännande mellanmålsäventyr, stora som små tillsammans!...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,56 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 137 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ett utsökt mellanmål gjort på vetemjöl och smör från biodynamiskt jordbruk. Agavesirap och bourbonvanilj gör dessa mördegskakor till en riktig klassiker...
: Enhet: 40 g: Pris: 1,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 39,00 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 43 g...
: Beskrivning (förkortad):
De små speltbollarna är bakade i solrosolja och finstämda med en riktig knaprig kryddklassiker: paprika. Njut av de krispiga speltbollarna som ett mellanmål på resan eller på kvällen i soffan - en godbit för alla tillfällen...