Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Landgarten i kategorin "Naturkost". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 2:

Landgarten Eko Mandel Mörk Choklad Karamell & Salt

: Enhet: 170 g: Pris: 5,85 Euro: Grundpris: 1 kg = 34,41 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 179 g...
: Beskrivning (förkortad):

Fin syrlig mörk choklad, söt karamell och en nypa havssalt ger ett obeskrivligt gott mellanmål. Den absoluta höjdpunkten för att avrunda smakexplosionen är en krispig mandel...

Landgarten Eko mandlar i choklad med rosenblad

: Enhet: 90 g: Pris: 4,72 Euro: Grundpris: 1 kg = 52,44 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 98 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga rostade mandlar överdragna med vit choklad med citronsmak och rosenblad. Upptäck mandlar i en unik sammansättning: överdragna i tunna lager av roséchoklad med en delikat citrussmak. Upplev ren njutning. Bara du och dina sinnen för en stund...

Landgarten Eko mandlar kryddiga

: Enhet: 50 g: Pris: 2,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 51,20 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 55 g...
: Beskrivning (förkortad):

Inslagna i den finaste tamarisåsen - du kommer helt enkelt inte att kunna motstå. Och varför skulle du göra det? Den rika smaken och dess underbara arom är ett ultimat snacksnöje...

Landgarten Eko mandlar Tomat Örter

: Enhet: 50 g: Pris: 2,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 51,20 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 55 g...
: Beskrivning (förkortad):

är krispiga rostade mandlar med tomat- och örtsmak. Vitlök, mejram och oregano ger en medelhavsinspirerad touch. Mandlarna är veganska och glutenfria...

Landgarten Eko mandlar, rostade och lättsaltade

: Enhet: 160 g: Pris: 5,85 Euro: Grundpris: 1 kg = 36,56 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 171 g...
: Beskrivning (förkortad):

Detta salta mellanmål övertygar med rostade ekologiska mandlar av ekologisk kvalitet. De rostade aromerna förfinas med en antydan till havssalt. Ett mellanmål som inte får saknas under en mysig kväll framför TV:n...

Landgarten Eko proteinmix Veggie

: Enhet: 40 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 51,25 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 45 g...
: Beskrivning (förkortad):

Vegansk, glutenfri blandning gjord av rostade och saltade sojabönor och pumpafrön, förfinad med torkade tomatflingor och zucchinitärningar. Njut av denna extraordinära nibblingblandning mellan eller under resan...

Landgarten Eko pumpakärnor i mjölkchoklad

: Enhet: 50 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,00 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 58 g...
: Beskrivning (förkortad):

är fettfria rostade pumpafrön från Österrike. Överdragna med utsökt mjölkchoklad...

Landgarten Eko pumpakärnor i mörk choklad

: Enhet: 50 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,00 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 54 g...
: Beskrivning (förkortad):

För detta exceptionella mellanmål är rostade pumpafrön täckta med delikat mörk choklad. Detta veganska mellanmål är en riktig godbit för alla finsmakare...

Landgarten Eko Pure Superfruits Mix, glutenfri

: Enhet: 40 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 51,25 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 40 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av den läckra blandningen av mullbär, tranbär, aroniabär, gojibär och physalis. Ett glutenfritt och veganskt mellanmål som ger variation. Perfekt att knapra på mellan varven eller under resan...

Landgarten Eko salladstoppning kryddig

: Enhet: 125 g: Pris: 3,07 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,56 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):

Rostade sojabönor i tamarisås, saltade pumpafrön och krispiga solrosfrön ger en underbar smak. Den harmoniska blandningen är en underbar topping till sallader, skålar och soppor, men ger också smak till en mängd olika varmrätter...

Landgarten Eko salladstoppning Medelhavet

: Enhet: 125 g: Pris: 2,46 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,68 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 19,9 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):

Tomatsmakande sojabönor, solrosfrön, torkade tomatflingor och saltade pumpafrön ger en smakupplevelse från Medelhavet. Njut av den fruktiga smaken av Medelhavet som topping på dina sallader, skålar, soppor eller andra varma rätter...

Landgarten Eko snackmix

: Enhet: 50 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,00 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 58 g...
: Beskrivning (förkortad):

innehåller en blandning av lätt saltade rostade sojabönor, solrosfrön och pumpafrön. Landgarten Organic Snack Mix är glutenfri och härligt krispig...

Landgarten Eko soja i mörk choklad

: Enhet: 50 g: Pris: 2,05 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,00 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 55 g...
: Beskrivning (förkortad):

Veganskt, glutenfritt, utsökt chokladigt knaprigt mellanmål för mellan måltiderna. En kombination av krispiga rostade sojabönor med fin choklad...

Landgarten Eko soja Snack kryddig

: Enhet: 50 g: Pris: 1,53 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,60 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 57 g...
: Beskrivning (förkortad):

är rostade sojabönor från certifierat ekologiskt jordbruk i tamari-sås. Nöttiga rostade smaker i denna kombination möter Asia-spicy sås. En kulinarisk njutning som bara väntar på att bli uppäten...

Landgarten Eko sojasnack

: Enhet: 50 g: Pris: 1,53 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,60 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 55 g...
: Beskrivning (förkortad):

är lätt saltade, rostade sojabönor. Perfekt som ett mellanmål för dagen, för mellanmål, som en powerboost på eftermiddagen eller helt enkelt för att avrunda dagen...

Landgarten Eko superfrukter, torkade

: Enhet: 120 g: Pris: 4,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,17 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 128 g...
: Beskrivning (förkortad):

All variation och kraft hos färgglada, torkade bär i en blandning: gojibär, aroniabär, physalis och mullbär. En bärig och fruktig njutning som mellanmål, som topping på det där lilla extra eller som en kreativ ingrediens i matlagningen...

Landgarten Eko torkade bananskivor

: Enhet: 50 g: Pris: 4,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 96,40 Euro: Tillgänglighet: För närvarande inte tillgänglig - Leveransdatum ännu inte fastställt: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 58 g...
: Beskrivning (förkortad):

Försiktigt frystorkade ekologiska bananskivor med krispig konsistens och intensiv smak. Mångsidig njutning: ren, i müsli, i yoghurt, som topping eller till bakning...

Landgarten Kids Eko choklad med fruktbitar banan

: Enhet: 30 g: Pris: 2,25 Euro: Grundpris: 1 kg = 75,00 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 32 g...
: Beskrivning (förkortad):

Söta bananbitar överdragna med krämig mjölkchoklad ett klassiskt mellanmål som inte bara är populärt bland de små. Den fruktiga, söta smaken av banan och den lätt bittra chokladen kompletterar varandra perfekt. Ett palmoljefritt godis för hela familjen...

Landgarten Kids Eko choklad med fruktbitar hallon

: Enhet: 30 g: Pris: 2,25 Euro: Grundpris: 1 kg = 75,00 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 34 g...
: Beskrivning (förkortad):

Fruktiga, syrliga hallonbitar möter vit choklad med bärsmak en kombination som är en ren njutning för smaklökarna. Den fruktiga hallonsmaken och den krämiga sötman i den vita chokladen kompletterar varandra på ett underbart sätt. En palmoljefri godbit för hela familjen...

Landgarten Kids Eko choklad med fruktbitar Jordgubb

: Enhet: 30 g: Pris: 2,25 Euro: Grundpris: 1 kg = 75,00 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 35 g...
: Beskrivning (förkortad):

Läckra, fruktiga jordgubbsbitar möter krämig vit jordgubbschoklad. En kombination som nästan ingen kan motstå. Den intensiva jordgubbssmaken och den milda chokladen kompletterar varandra perfekt och skapar ett klassiskt favoritsnacks utan palmolja och en succé inte bara bland små godisälskare...

Scrolla till toppen