Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Mádara kategoriassa "Luonnonkosmetiikka › Kasvojenhoito". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 4:

Mádara Vitamin C -tiiviste

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 37,85 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.261,67 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 80 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kirkastava uute, joka perustuu ferulihapon sekä C- ja E-vitamiinien monisekoitukseen. Tukee kollageenisynteesiä ja torjuu juonteita, hyperpigmentaatiota ja kimmoisuuden menetystä. Sopii kaikille ihotyypeille...

Mádara Wild Woods Kosteuspesuaine

: Yksikkö: 500 ml: Hinta: 15,91 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 31,82 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 565 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä ihanan tuoksuinen koostumus lumoaa hevosenkorennon ja koiruohon aromaattisilla uutteilla. Se välittää villien metsien vihreän raikkauden ja ilmentää pohjoisen melko vaatimatonta mutta ehdottoman kiehtovaa kasvistoa. Geeli sisältää luonnollisia kosteuttavia aineita. Pehmeän, kimmoisan ihotuntuman saamiseksi...

Mádara Regeneroiva yövoide

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 25,19 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 503,80 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 102 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä nopeasti imeytyvä yövoide sisältää kosteuttavaa hyaluronihappoa sekä plantaani- ja tomaattiuutteita. Rauhoittavaan hoitoon yöllä ja levänneen ihon tunteeseen...

Mádara Tasapainottava kasvovesi

: Yksikkö: 200 ml: Hinta: 15,91 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 79,55 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 238 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä ravitseva koostumus sisältää vadelma- ja kurkkuuutteita, kasvivettä ja luonnollisia kosteuttavia aineita. Se auttaa ihoa löytämään tasapainonsa ja antaa sille puhdistetun, raikkaan näköisen ilmeen. Kasvovesi voi suosia ihonhoitorutiinisi seuraavien tuotteiden imeytymistä ja vaikutusta. Sopii normaalille tai sekaiholle...

Vieritä ylös