Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Farfalla kategoriassa "Luonnonkosmetiikka › Rentoutuminen". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 3:

Farfalla Faircense suitsuketikut Laventeli

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Laventelia pidetään tasapainottavana ja harmonisoivana. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsuketikut Patchouli

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 13 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Mikään tuoksu ei ilmentä intialaista elämäntapaa niin hyvin kuin patsuli. Syvä ja syvällinen. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt sekoitetaan kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsuketikut Rose Geranium

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ruusupheraniumin hellivä tuoksu on ihastuttava ja siinä on vahva naisellinen korostus. Tuoksulla on tasapainottava, vahvistava ja rentouttava vaikutus. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsuketikut Santelipuu

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Santelipuu on yksi maailman hienoimmista aromaattisista puulajeista. Tuoksuvivahde koetaan balsamimaiseksi, puumaiseksi ja lämpimäksi. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsuketikut sitruunaruoho

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Virkistävä tuoksukokemus makean ruohon sitruunaruohon avulla. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsuketikut Vetiveri

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

huokuvat lämpimän mausteista vetiverin tuoksua. Suitsukkeet on valmistettu masala-menetelmällä. Kukat, yrtit, puu ja luonnonhartsit sekoitetaan puhtaisiin luonnollisista eteerisistä öljyistä saatuisiin öljyihin...

Farfalla Faircense suitsuketikut Ylang Ylang

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ylang ylang tarkoittaa kukkien kukkaa. Kullankeltaisten kukkien tuoksu on vastustamaton. Ylang ylang on hyvin aistillinen tuoksu intiimeihin hetkiin. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt sekoitetaan kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense suitsutustikku Vanilja Benzoe

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ihastuttava sekoitus benzoiinia yhdistettynä makeaan vaniljaan. Bentsoiinihartsista saatu tuoksu on lämmin, balsamimainen ja makea. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt sekoitetaan kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense-suitsuketikku olibaani

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Jalo ja hieno. Nauti suitsukkeen mausteisesta tuoksusta olohuoneessasi tai toimistossasi. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Faircense-suitsuketikku setri

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,63 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 15 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Mahtavien setripuiden tuoksu. Suojaava, jalo puun tuoksu. Tuoksulla on tasapainottava ja rentouttava vaikutus. Faircense-tuoksutikkuja varten puhtaat luonnolliset eteeriset öljyt on sekoitettu kukkien, yrttien, puun ja luonnonhartsien kanssa...

Farfalla Fenkoli Luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 7,96 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.592,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Luonnollista eteeristä öljyä voidaan käyttää huoneen tuoksuttamiseen. Tämän esanssin kirpeän mausteinen tuoksu voi auttaa rentoutumaan ja löytämään tasapainon...

Farfalla Frangipani 20%

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 24,59 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 4.918,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Frangipani-kukat ovat tärkeitä koriste- ja uhrikukkia Intiassa ja Aasiassa. Näiden kauniiden kukkien tuoksu on makea ja viettelevä. Jotta öljy olisi kevyempi ja muistuttaisi enemmän kukkia, Farfalla laimentaa raskasta öljyä alkoholilla. Aistillinen Franipani-uute yhdistyy ihanasti muiden eteeristen öljyjen kanssa naisellisissa, trooppisissa luonnonparfyymissä...

Farfalla Greippi luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 9,67 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.934,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä ihana sitrusöljy saadaan kypsän hedelmän kuoresta. Eteerinen öljy, jolla on virkistäviä ominaisuuksia. Esanssia käytetään luonnonkosmetiikan tuoksuna tai luonnonparfyymien lisäaineena...

Farfalla Ho Wood luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 7,05 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.410,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kukkamainen, puumainen ja makea tuoksu Cinnamomum camphora -puusta. Eteerinen öljy, jolla on samanlaisia ominaisuuksia kuin ruusupuulla. Sitä käytetään aromaterapiassa ja huoneiden tuoksuttamiseen...

Farfalla Hopeakuusi luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 9,97 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.994,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Raikkaan, pihkaisen ja selkeän tuoksuprofiilinsa ansiosta hopeakuusi inspiroi rohkeuteen ja elinvoimaisuuteen. Upea metsätuoksu tuo mieleen joulun joulukuusen alla. Hopeakuusi on ilmaa puhdistava, balsamoituva ja kirkastava - ja sopii siksi ihanasti myös saunaan...

Farfalla Hybridi laventeli Super luomu

: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 7,05 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 705,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 45 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Lavandin on eri laventelityyppien risteytys. Luomu-laventelin kukat ovat suuremmat ja runsaammat kuin aidon laventelin, tuoksulle on ominaista hieman kitkerä vivahde. Korkeampi kamferin osuus tekee eteerisestä öljystä enemmän aktivoivan kuin rentouttavan...

Farfalla Hyvä hengitys -tyynysuihke

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 8,26 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 275,33 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 77 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Vapauttava yöksi! Eukalyptuksen selkeä, läpitunkeva tuoksu kannustaa syvään hengittämiseen. Sen rauhoittavat ominaisuudet edistävät jokaisella hengenvedolla levollista unta ja antavat miellyttävän vapauden tunteen...

Farfalla Hyvää yötä -tuoksupuikkosetti

: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 17,13 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 63 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tervetuloa violettien unelmien valtakuntaan. Käytännöllisessä tuoksutikussa lempeän kukkainen tuoksusekoitus laventelin tonkan, bergamotin ja muiden eteeristen öljyjen kanssa avaa rauhoittavan vaikutuksensa. Setti sisältää: 1 x Farfalla-tuoksusekoitus Good Night, 5 ml. 1 x Ruostumattomasta teräksestä valmistettu violetti tuoksutikku, jossa on yksi ...

Farfalla Hyvää yötä tyynysuihke

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 6,95 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 231,67 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 77 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Anna tyynysi muuttua seitsemännen taivaan pilveksi ja kuljettaa sinut unimaailmaan. Hienostuneen laventelin tuoksuinen, pehmeän kukkainen tyynysuihke auttaa sinua nukahtamaan. Sisältää 100 % luonnollisia eteerisiä öljyjä laventeli, vaniljauute, bergamotti, appelsiini, tonkapapu ja muut...

Farfalla Ilmapiirin puhdistaja -suitsukeseos

: Yksikkö: 20 g: Hinta: 11,59 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 579,50 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

jossa on sitruunaruohoa, salviaa, laventelia ja muita. Neutralisoi hajuja ja auttaa puhdistamaan huoneen negatiivisista värähtelyistä...

Vieritä ylös